Blumfeldt Belo Horizonte, parasol ogrodowy, 292 cm, poliester, UPF 30, wodoodporny

Blumfeldt Belo Horizonte, parasol ogrodowy, 292 cm, poliester, UPF 30, wodoodporny

Blumfeldt Belo Horizonte, parasol ogrodowy, 292 cm, poliester, UPF 30, wodoodporny

Najniższa cena w ciągu ostatnich 45 dni: 860,90 zł

Ceny i dostępność mogą zmieniać się kilka razy dziennie. Sprawdź aktualne dane bezpośrednio w e-sklepach. Wszystkie dostępne kolory i rozmiary znajdziesz bezpośrednio w e-sklepach.

Blumfeldt Belo Horizonte, parasol ogrodowy, 292 cm, poliester, UPF 30, wodoodporny - Opis produktu

Kompleksowa ochrona przed słońcem! Uniwersalny parasol przeciwsłoneczny Belo Horizonte marki Blumfeldt przekonuje do siebie rotacją w zakresie 360°, dużym dachem przeciwsłonecznym z ochroną przed promieniowaniem UV 30+ i solidną aluminiową podporą.Dzięki bezpiecznej podstawie Belo Horizonte może obracać się swobodnie w zakresie 360° wokół własnej osi, zapewniając – bez zmiany swojego położenia – chłodny cień przy wędrującym po niebie słońcu. Dach przeciwsłoneczny o średnicy 292 cm jest wykonany z wodoodpornego poliestru z powłoką PA oraz posiada ochronę przed promieniowaniem UV 30+, zabezpieczając niezawodnie przed lekkim deszczem i promieniowaniem UV. Solidna i lekka podpora z aluminium, z powłoką zabezpieczającą przed rdzą nie tylko imponuje wysoką stabilnością, ale także umożliwia łatwe przenoszenie całej konstrukcji. Dzięki inteligentnej konstrukcji z korbką z tworzywa sztucznego i aluminiowym uchwytem korbki parasol przeciwsłoneczny można w każdej chwili otworzyć i zamknąć, a także ustawić 4-stopniowo pod żądanym kątem do światła słonecznego. Po złożeniu można go przechować na niewielkiej powierzchni. Podstawa znajdująca się w zakresie dostawy zapewnia ponadto  całkowitą stabilność.Ciesz się przyjemnym chłodem w gorące letnie dni w ogrodzie, na balkonie lub tarasie: parasol przeciwsłoneczny Belo Horizonte marki Blumfeldt to gwarancja relaksu na co dzień.

Produkt Blumfeldt Belo Horizonte, parasol ogrodowy, 292 cm, poliester, UPF 30, wodoodporny należy do grupy produktów Parasole - od marki Blumfeldt, można go znaleźć w e-sklepie Electronic-star.pl.

Produkt Blumfeldt Belo Horizonte, parasol ogrodowy, 292 cm, poliester, UPF 30, wodoodporny jest oznaczony kodem EAN 4060656229473.

Blumfeldt Belo Horizonte, parasol ogrodowy, 292 cm, poliester, UPF 30, wodoodporny - parametry produktu

Blumfeldt Belo Horizonte, parasol ogrodowy, 292 cm, poliester, UPF 30, wodoodporny - historia cen i dostępności

Blumfeldt Belo Horizonte, parasol ogrodowy, 292 cm, poliester, UPF 30, wodoodporny - inne ciekawe produkty

Blumfeldt Belo Horizonte, parasol ogrodowy, 292 cm, poliester, UPF 30, wodoodporny - jak znaleźć najlepszą ofertę?