Blumfeldt Calais, parasol ogrodowy, LED, aluminium, poszycie z poliestru, UPF 54 #94101

Blumfeldt Calais, parasol ogrodowy, LED, aluminium, poszycie z poliestru, UPF 54 #94101

Blumfeldt Calais, parasol ogrodowy, LED, aluminium, poszycie z poliestru, UPF 54 #94101

Jak znaleźć najlepszą ofertę?

Najniższa cena w ciągu ostatnich 45 dni: 579,90 zł

Ceny i dostępność mogą zmieniać się kilka razy dziennie. Sprawdź aktualne dane bezpośrednio w e-sklepach. Wszystkie dostępne kolory i rozmiary znajdziesz bezpośrednio w e-sklepach.

Blumfeldt Calais, parasol ogrodowy, LED, aluminium, poszycie z poliestru, UPF 54 - Opis produktu

Calais parasol przeciwsłoneczny firmy blumfeldt zapewnia idealną ochronę przed słońcem w ciągu dnia, a wieczorem roztacza cudownie przytulne światło. Jego zintegrowane oświetlenie LED współpracuje z panelem słonecznym, który ładuje się w ciągu dnia. W ten sposób jesteś niezależny od dodatkowego źródła zasilania. Pod dużym, elastycznie regulowanym parasolem mamy zacienione miejsce na leżaki, stoły lub siedziska. Ustawienie, zamocowanie i wyosiowanie jest dziecinnie proste z Calais. Aby rozłożyć osłonę przeciwsłoneczną, należy pokręcić mechaniczną korbą i wyregulować kąt nachylenia za pomocą przycisku. Niezależnie od tego, czy to deszcz, czy silne południowe słońce - poszycie jest wodoodporne i ma 50 klasę ochrony przed promieniowaniem UV. Gdy letni dzień dobiega końca, wystarczy użyć pilota, a Calais stanie się nastrojowym źródłem światła. Ciesz się długimi, słonecznymi dniami do późnych godzin nocnych: z parasolem Calais firmy blumfeldt.

Produkt Blumfeldt Calais, parasol ogrodowy, LED, aluminium, poszycie z poliestru, UPF 54 #94101 należy do grupy produktów Parasole - od marki Blumfeldt, można go znaleźć w e-sklepie Electronic-star.pl.

Ten produkt należy do kategorii Parasole LED, należy do marki Blumfeldt w ofercie e-sklepu Electronic-star.pl.

Produkt Blumfeldt Calais, parasol ogrodowy, LED, aluminium, poszycie z poliestru, UPF 54 #94101 jest opisany kodem EAN 4060656504952.

Blumfeldt Calais, parasol ogrodowy, LED, aluminium, poszycie z poliestru, UPF 54 - parametry produktu

Blumfeldt Calais, parasol ogrodowy, LED, aluminium, poszycie z poliestru, UPF 54 - historia cen i dostępności

Blumfeldt Calais, parasol ogrodowy, LED, aluminium, poszycie z poliestru, UPF 54 - inne ciekawe produkty