Blumfeldt Estoril, krzesło ogrodowe, polirattan, aluminium, 7 poziomów, składanie, brązowy

Blumfeldt Estoril, krzesło ogrodowe, polirattan, aluminium, 7 poziomów, składanie, brązowy

Blumfeldt Estoril, krzesło ogrodowe, polirattan, aluminium, 7 poziomów, składanie, brązowy

Najniższa cena w ciągu ostatnich 45 dni: 744,90 zł

Ceny i dostępność mogą zmieniać się kilka razy dziennie. Sprawdź aktualne dane bezpośrednio w e-sklepach. Wszystkie dostępne kolory i rozmiary znajdziesz bezpośrednio w e-sklepach.

Blumfeldt Estoril, krzesło ogrodowe, polirattan, aluminium, 7 poziomów, składanie, brązowy - Opis produktu

Relaks na świeżym powietrzu Na fotelach ogrodowych Estoril marki Blumfeldt spędzisz przyjemnie ferie, weekendy lub wolny wieczór na świeżym powietrzu - w ogrodzie, na tarasie lub balkonie. Dzięki fotelowi rattanowemu Estoril marki Blumfeldt możesz cieszyć się w pełni promieniami słońca. Na trwałym, podwójnym obiciu z plecionki rattanowej usiądziesz niczym na chmurce. Aby sprostać wszystkim wymaganiom dotyczącym relaksu, oparcie można wygodnie i bez wstawania zablokować w 7 pozycjach - od pozycji siedzącej do leżącej. Całkowicie wedle aktualnych, osobistych upodobań: w pozycji siedzącej, aby wypić kawę, i w pozycji leżącej, aby uciąć sobie małą drzemkę na świeżym powietrzu. Tkanina polirattanowa o trwałym kolorze jest odporna na warunki atmosferyczne, bardzo szybko schnie i można ją łatwo czyścić wilgotną szmatką. Dzięki temu fotel jest zawsze gotowy do kolejnego opalania. Gwarantuje całkowite odprężenie i jest przy tym bardzo trwały: rama jest wykonana z wyjątkowo solidnych rurek aluminiowych, dzięki czemu każdy fotel składany waży zaledwie 4 kg. Lakierowa powłoka proszkowa części metalowych zapewnia dodatkową odporność na warunki atmosferyczne. Dzięki koncepcji SmartSpace fotel można złożyć kilkoma ruchami rąk do poręcznych rozmiarów celem przechowania lub przetransportowania nad jezioro. A ponieważ relaks jest najczęściej najlepszy we dwoje, fotele ogrodowe Estoril są dostarczane bezpośrednio w praktycznym zestawie składającym się z 2 sztuk. Wyjdź na świeże powietrze! Leżak Estoril marki Blumfeldt to pełnia relaksu przez całe lato.

Produkt Blumfeldt Estoril, krzesło ogrodowe, polirattan, aluminium, 7 poziomów, składanie, brązowy można znaleźć wśród produktów w grupie Krzesła ogrodowe, należy do marki Blumfeldt, w ofercie sprzedawcy Electronic-star.pl.

Produkt Blumfeldt Estoril, krzesło ogrodowe, polirattan, aluminium, 7 poziomów, składanie, brązowy posiada kod EAN 4060656152290.

Blumfeldt Estoril, krzesło ogrodowe, polirattan, aluminium, 7 poziomów, składanie, brązowy - parametry produktu

Blumfeldt Estoril, krzesło ogrodowe, polirattan, aluminium, 7 poziomów, składanie, brązowy - historia cen i dostępności

Blumfeldt Estoril, krzesło ogrodowe, polirattan, aluminium, 7 poziomów, składanie, brązowy - inne ciekawe produkty

Blumfeldt Estoril, krzesło ogrodowe, polirattan, aluminium, 7 poziomów, składanie, brązowy - jak znaleźć najlepszą ofertę?