Blumfeldt Limousin, obciążniki do podstawy parasola ogrodowego, 80 kg, zestaw 4 sztuk

Blumfeldt Limousin, obciążniki do podstawy parasola ogrodowego, 80 kg, zestaw 4 sztuk

Blumfeldt Limousin, obciążniki do podstawy parasola ogrodowego, 80 kg, zestaw 4 sztuk

Jak znaleźć najlepszą ofertę?

Najniższa cena w ciągu ostatnich 45 dni: 279,90 zł

Ceny i dostępność mogą zmieniać się kilka razy dziennie. Sprawdź aktualne dane bezpośrednio w e-sklepach. Wszystkie dostępne kolory i rozmiary znajdziesz bezpośrednio w e-sklepach.

Blumfeldt Limousin, obciążniki do podstawy parasola ogrodowego, 80 kg, zestaw 4 sztuk - Opis produktu

Aby żaden wiatr nie zachwiał Twoim parasolem: pomysłowe obciążniki do stojaka parasola przeciwsłonecznego Limousin marki blumfeldt zapewniają maksymalną stabilność i bezpieczne oparcie. Możesz uzupełnić je wodą lub piaskiem, aby obciążały krzyżak stojaka parasola przeciwsłonecznego.Oprócz niezawodnej funkcji jako elementy obciążeniowe, obciążniki do stojaka parasola przeciwsłonecznego imponują również wyglądem i wygodą. Dopasowują się do krzyżaka stojaka parasola przeciwsłonecznego, tworząc w ten sposób nowoczesną podstawę. Boczny uchwyt transportowy sprawia, że ​​puste obciążniki są bardzo praktycznym osprzętem na lato.Przyczepność do podłoża nawet w wietrznych warunkach: zapewnij swojemu parasolowi pewne oparcie dzięki elementom obciążnikowym marki blumfeldt.

Produkt Blumfeldt Limousin, obciążniki do podstawy parasola ogrodowego, 80 kg, zestaw 4 sztuk należy do grupy produktów Parasole - od marki Blumfeldt, można go znaleźć w e-sklepie Electronic-star.pl.

Ten produkt należy do kategorii Stojaki na parasole, należy do marki Blumfeldt, można go znaleźć w sklepie Electronic-star.pl.

Produkt Blumfeldt Limousin, obciążniki do podstawy parasola ogrodowego, 80 kg, zestaw 4 sztuk można znaleźć wśród produktów w grupie Stojak na parasol, należy do marki Blumfeldt, w ofercie sprzedawcy Electronic-star.pl.

Produkt Blumfeldt Limousin, obciążniki do podstawy parasola ogrodowego, 80 kg, zestaw 4 sztuk jest oznaczony kodem EAN 4055068006996.

Blumfeldt Limousin, obciążniki do podstawy parasola ogrodowego, 80 kg, zestaw 4 sztuk - parametry produktu

Blumfeldt Limousin, obciążniki do podstawy parasola ogrodowego, 80 kg, zestaw 4 sztuk - historia cen i dostępności

Blumfeldt Limousin, obciążniki do podstawy parasola ogrodowego, 80 kg, zestaw 4 sztuk - inne ciekawe produkty