Blumfeldt Roqueta Chair, fotel bujany, styl retro design, 4 mm tkanina siatkowa, szary

Blumfeldt Roqueta Chair, fotel bujany, styl retro design, 4 mm tkanina siatkowa, szary

Blumfeldt Roqueta Chair, fotel bujany, styl retro design, 4 mm tkanina siatkowa, szary

Jak znaleźć najlepszą ofertę?

Najniższa cena w ciągu ostatnich 45 dni: 659,90 zł

Ceny i dostępność mogą zmieniać się kilka razy dziennie. Sprawdź aktualne dane bezpośrednio w e-sklepach. Wszystkie dostępne kolory i rozmiary znajdziesz bezpośrednio w e-sklepach.

Blumfeldt Roqueta Chair, fotel bujany, styl retro design, 4 mm tkanina siatkowa, szary - Opis produktu

Fotel bujany Roqueta Chair marki Blumfeldt to dyskretny mebel przyciągający wzrok w ogrodzie, na balkonie lub tarasie. Ponadczasowe zewnętrzne wzornictwo fotela bujanego wpasowuje się idealnie w otoczenie każdego ogrodu i zachwyca swoją prostą elegancją w stylu lat 50.Dzięki obiciu z 4-milimetrowej plecionki fotel bujany Roqueta nadaje się wskutek swojej przewiewności znakomicie na ciepłe, słoneczne dni. Fotel bujany jest odporny na wszystkie warunki atmosferyczne: rama jest wykonana ze stali powlekanej proszkowo, a śruby są ocynkowane. Dzięki gładkim powierzchniom czyszczenie jest wyjątkowo proste i szybkie.Jego lekka konstrukcja pozwala na przenoszenie go szybko z miejsca na miejsce, a jego wyjątkowa konstrukcja przyciąga wzrok nawet wewnątrz domu. Jest on oczywiście wyjątkowo wygodny i gwarantuje świetny odpoczynek podczas bujania. Fotel bujany dostępny jest w dwóch różnych kolorach, dzięki czemu można go dopasować do kolorystyki otoczenia.Fotel bujany Roqueta marki Blumfeldt: przyciągający wzrok, wygodny mebel do każdego otoczenia mieszkalnego i ogrodowego.

Ten produkt znajdziesz w grupie Krzesła ogrodowe, należy do marki Blumfeldt, w ofercie sprzedawcy Electronic-star.pl.

Produkt Blumfeldt Roqueta Chair, fotel bujany, styl retro design, 4 mm tkanina siatkowa, szary należy do grupy produktów Meble ogrodowe, należy do marki Blumfeldt, można go znaleźć w e-sklepie Electronic-star.pl.

Ten produkt należy do kategorii Fotele bujane, jest produkowany przez markę Blumfeldt, w ofercie sprzedawcy Electronic-star.pl.

Produkt Blumfeldt Roqueta Chair, fotel bujany, styl retro design, 4 mm tkanina siatkowa, szary jest oznaczony kodem EAN 4060656153013.

Blumfeldt Roqueta Chair, fotel bujany, styl retro design, 4 mm tkanina siatkowa, szary - parametry produktu

Blumfeldt Roqueta Chair, fotel bujany, styl retro design, 4 mm tkanina siatkowa, szary - historia cen i dostępności

Blumfeldt Roqueta Chair, fotel bujany, styl retro design, 4 mm tkanina siatkowa, szary - inne ciekawe produkty