Blumfeldt Saint-Tropez, podstawa do parasola ogrodowego, napełniana, 4 puste obciążniki stojaka krzyżowego

Blumfeldt Saint-Tropez, podstawa do parasola ogrodowego, napełniana, 4 puste obciążniki stojaka krzyżowego

Blumfeldt Saint-Tropez, podstawa do parasola ogrodowego, napełniana, 4 puste obciążniki stojaka krzyżowego

Jak znaleźć najlepszą ofertę?

Najniższa cena w ciągu ostatnich 45 dni: 459,90 zł

Ceny i dostępność mogą zmieniać się kilka razy dziennie. Sprawdź aktualne dane bezpośrednio w e-sklepach. Wszystkie dostępne kolory i rozmiary znajdziesz bezpośrednio w e-sklepach.

Blumfeldt Saint-Tropez, podstawa do parasola ogrodowego, napełniana, 4 puste obciążniki stojaka krzyżowego - Opis produktu

Aby żaden wiatr nie powodował kołysania się Twojego parasola: przemyślana konstrukcja napełnianej podstawy parasola Saint-Tropez marki blumfeldt zapewnia maksymalną stabilność i pewne mocowanie. Można ją wypełnić wodą lub piaskiem według własnego uznania, tak aby pewnie obciążała krzyżak Twojego parasola. Oprócz niezawodnej funkcji jako element obciążający napełniana podstawa parasola Saint-Tropez zachwyca również swoim wyglądem i komfortem. Sprytnie dopasowuje się do krzyżakowej podstawy Twojego parasola, zakrywa go, stając się w ten sposób nowoczesnym cokołem. Czteroczęściowa - składa się z połączonych ze sobą pustych obciążników. Praktyczne są również uchwyty do przenoszenia znajdujące się z boku każdego obciążnika. Przyczepność do podłoża nawet w wietrznych warunkach: zapewnij swojemu parasolowi bezpieczną stabilność dzięki napełnianej podstawie parasola Saint-Tropez marki blumfeldt.

Produkt Blumfeldt Saint-Tropez, podstawa do parasola ogrodowego, napełniana, 4 puste obciążniki stojaka krzyżowego należy do grupy produktów Parasole - od marki Blumfeldt, można go znaleźć w e-sklepie Electronic-star.pl.

Ten produkt znajdziesz w grupie Stojaki na parasole, należy do marki Blumfeldt, można go znaleźć w sklepie Electronic-star.pl.

Produkt Blumfeldt Saint-Tropez, podstawa do parasola ogrodowego, napełniana, 4 puste obciążniki stojaka krzyżowego należy do grupy produktów Stojak na parasol, należy do marki Blumfeldt, w ofercie sprzedawcy Electronic-star.pl.

Produkt Blumfeldt Saint-Tropez, podstawa do parasola ogrodowego, napełniana, 4 puste obciążniki stojaka krzyżowego jest oznaczony kodem EAN 8713229229276.

Blumfeldt Saint-Tropez, podstawa do parasola ogrodowego, napełniana, 4 puste obciążniki stojaka krzyżowego - parametry produktu

Blumfeldt Saint-Tropez, podstawa do parasola ogrodowego, napełniana, 4 puste obciążniki stojaka krzyżowego - historia cen i dostępności

Blumfeldt Saint-Tropez, podstawa do parasola ogrodowego, napełniana, 4 puste obciążniki stojaka krzyżowego - inne ciekawe produkty