Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, podstawa do parasola ogrodowego, stojak, 25 kg, balkon, kolor szary, polerowana

Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, podstawa do parasola ogrodowego, stojak, 25 kg, balkon, kolor szary, polerowana

Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, podstawa do parasola ogrodowego, stojak, 25 kg, balkon, kolor szary, polerowana

Jak znaleźć najlepszą ofertę?

Najniższa cena w ciągu ostatnich 45 dni: 239,90 zł

Ceny i dostępność mogą zmieniać się kilka razy dziennie. Sprawdź aktualne dane bezpośrednio w e-sklepach. Wszystkie dostępne kolory i rozmiary znajdziesz bezpośrednio w e-sklepach.

Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, podstawa do parasola ogrodowego, stojak, 25 kg, balkon, kolor szary, polerowana - Opis produktu

Jak skała w pełnym słoncu! Masywna, granitowa podstawa Blumfeldt Schirmherr 25HSQ utrzyma parasol przeciwsłoneczny pod kontrolą w każdych warunkach pogodowych.Nic nie jest w stanie go przewrócić. Naturalny kamień utrzyma wszystko zgodnie z obietnicą, sprawdzając się doskonale na balkonie, tarasie i w ogrodzie. Miejscooszczędna budowa stojaka z przesuniętą rurą umożliwia ustawienie parasola blisko ściany.Polerowany, niezwykle mocny trzon ze stali nierdzewnej przygotowany jest na przyjecie parasoli o grubości rurki od 3,5 do 4 cm. Dwie śruby regulacyjne na wsporniku poprawiają stabilność parasola w podstawie i sprawiają, że trzyma się on bardzo solidnie. Kołnierz ze stali nierdzewnej w miejscu łączenia z kamieniem zapewnia dodatkowa stabilność.Cztery antypoślizgowe nóżki gwarantują stabilność, podczas gdy boczne uchwyty we wgłębieniach ułatwiają pozycjonowanie podstawy na parasol. Dzięki temu 25-kilogramoy stojak Blumfeldt Schirmherr 25HSQ można łatwo przenieść w dowolne miejsce. Gwarantowana ochrona przed promieniami słonecznymi.Dostępne wersje: prostokątna, kwadratowa (nr art. 100313,561), okrągła (nr art. 100313,562)

Produkt Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, podstawa do parasola ogrodowego, stojak, 25 kg, balkon, kolor szary, polerowana należy do grupy produktów Parasole - od marki Blumfeldt, można go znaleźć w e-sklepie Electronic-star.pl.

Ten produkt należy do kategorii Stojaki na parasole, należy do marki Blumfeldt, można go znaleźć w sklepie Electronic-star.pl.

Produkt Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, podstawa do parasola ogrodowego, stojak, 25 kg, balkon, kolor szary, polerowana można znaleźć wśród produktów w grupie Stojak na parasol, należy do marki Blumfeldt, w ofercie sprzedawcy Electronic-star.pl.

Produkt Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, podstawa do parasola ogrodowego, stojak, 25 kg, balkon, kolor szary, polerowana ma przypisany kod EAN 4260486159234.

Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, podstawa do parasola ogrodowego, stojak, 25 kg, balkon, kolor szary, polerowana - parametry produktu

Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, podstawa do parasola ogrodowego, stojak, 25 kg, balkon, kolor szary, polerowana - historia cen i dostępności

Blumfeldt Schirmherr 25HSQ, podstawa do parasola ogrodowego, stojak, 25 kg, balkon, kolor szary, polerowana - inne ciekawe produkty