Blumfeldt Sun Cape, pokrowiec na parasol ogrodowy, polipropylen, UPF 50+, zamek błyskawiczny

Blumfeldt Sun Cape, pokrowiec na parasol ogrodowy, polipropylen, UPF 50+, zamek błyskawiczny

Blumfeldt Sun Cape, pokrowiec na parasol ogrodowy, polipropylen, UPF 50+, zamek błyskawiczny

Jak znaleźć najlepszą ofertę?

Ceny i dostępność mogą zmieniać się kilka razy dziennie. Sprawdź aktualne dane bezpośrednio w e-sklepach. Wszystkie dostępne kolory i rozmiary znajdziesz bezpośrednio w e-sklepach.

Blumfeldt Sun Cape, pokrowiec na parasol ogrodowy, polipropylen, UPF 50+, zamek błyskawiczny - Opis produktu

Najlepsza ochrona przed zimnem, deszczem i brudem: pokrowiec na parasol Sun Cape marki blumfeldt w praktyczny i atrakcyjny sposób przedłuża żywotność parasola.Dzięki wysokogatunkowemu włóknu polipropylenowemu parasol przeciwsłoneczny z pokrowcem na parasol Sun Cape można bezpiecznie postawić na zewnątrz nawet w czasie deszczu i zimą – niezależnie od tego, czy są to parasole okrągłe o średnicy 350 cm i 375 cm, czy te w wersji kwadratowej o wymiarach 320 x 320 cm. Za pomocą zamka błyskawicznego pokrowiec można łatwo założyć i zdjąć z parasola przeciwsłonecznego. Aby pokrowce jak najdłużej służyły Twojemu parasolowi, firma blumfeldt stosuje do produkcji pokrowców trwały, wysokiej jakości materiał zwany olefin. Olefin jest znany również jako polipropylen. Mocne włókna tworzą tekstylny, przypominający dżins materiał, który jest wyjątkowo odporny na rozdarcie i światło oraz zachowuje swój kolor przez kilka lat nawet przy silnym nasłonecznieniu. Ze względu na swoje właściwości materiałowe polipropylen idealnie nadaje się do zastosowań zewnętrznych. Odporność na rozdarcie jest szczególnie cenna dla ochrony przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi. Możesz również polegać na wodoodpornych włóknach w przypadku problemów z pleśnią i plamami.Odporny na warunki atmosferyczne, światło oraz stylowy: chroń swój parasol przy użyciu pokrowca Sun Cape marki blumfeldt, przekształcając go w elegancki element w ogrodzie.

Ten produkt należy do kategorii Parasole - od marki Blumfeldt.

Produkt Blumfeldt Sun Cape, pokrowiec na parasol ogrodowy, polipropylen, UPF 50+, zamek błyskawiczny jest oznaczony kodem EAN 5900246357911.

Blumfeldt Sun Cape, pokrowiec na parasol ogrodowy, polipropylen, UPF 50+, zamek błyskawiczny - parametry produktu

Blumfeldt Sun Cape, pokrowiec na parasol ogrodowy, polipropylen, UPF 50+, zamek błyskawiczny - historia cen i dostępności

Blumfeldt Sun Cape, pokrowiec na parasol ogrodowy, polipropylen, UPF 50+, zamek błyskawiczny - inne ciekawe produkty