Blumfeldt Sylt, poduszka do siedzenia, na fotel ogrodowy z wysokim oparciem, poliester, 50 x 120 x 9 cm

Blumfeldt Sylt, poduszka do siedzenia, na fotel ogrodowy z wysokim oparciem, poliester, 50 x 120 x 9 cm

Blumfeldt Sylt, poduszka do siedzenia, na fotel ogrodowy z wysokim oparciem, poliester, 50 x 120 x 9 cm

Ceny i dostępność mogą zmieniać się kilka razy dziennie. Sprawdź aktualne dane bezpośrednio w e-sklepach. Wszystkie dostępne kolory i rozmiary znajdziesz bezpośrednio w e-sklepach.

Blumfeldt Sylt, poduszka do siedzenia, na fotel ogrodowy z wysokim oparciem, poliester, 50 x 120 x 9 cm - Opis produktu

Zmień swój ogród w oazę relaksu. Dzięki poduszkom do siedzenia Sylt marki blumfeldt Twoje krzesła ogrodowe staną się najbardziej przytulnym miejscem do siedzenia od wiosny do jesieni.Zrelaksuj się i odpocznij wśród zieleni. Nie ma nic prostszego dzięki poduszkom do siedzenia na fotele ogrodowe Sylt marki blumfeldt. Długie poduszki o wymiarach 50 x 120 cm (szer. x wys.) nadają się szczególnie do foteli z wysokim oparciem. Rdzeń z pianki o grubości 9 cm gwarantuje przyjemnie miękkie siedzisko. Powłoczka z poliestru jest wytrzymała i odporna na promieniowanie UV. Pasek mocujący i sznurki do wiązania zapewniają szybkie i łatwe mocowanie oraz zapobiegają zsuwaniu. Zdejmowana poduszka pod głowę, łatwa do ponownego założenia dzięki guzikom z przetyczkami, zwiększa komfort. Ale dobre samopoczucie nie kończy się na miękkim siedzisku, dlatego poduszki na fotele Sylt marki blumfeldt posiadają certyfikat potwierdzający, że nie zawierają szkodliwych substancji zgodnie z OEKO-TEX® Standard 100.Rozłóż je, odchyl się na oparciu i zrelaksuj: poduszki na fotele ogrodowe Sylt marki blumfeldt sprawią, że ​​Twoje fotele będą najwygodniejszym miejscem w ogrodzie, na tarasie lub na balkonie.

Blumfeldt Sylt, poduszka do siedzenia, na fotel ogrodowy z wysokim oparciem, poliester, 50 x 120 x 9 cm - historia cen i dostępności

Blumfeldt Sylt, poduszka do siedzenia, na fotel ogrodowy z wysokim oparciem, poliester, 50 x 120 x 9 cm - inne ciekawe produkty

Blumfeldt Sylt, poduszka do siedzenia, na fotel ogrodowy z wysokim oparciem, poliester, 50 x 120 x 9 cm - jak znaleźć najlepszą ofertę?