Blumfeldt Twin Peaks, parasol ogrodowy, poliester, UPF 50, wodoodporny #91547

Blumfeldt Twin Peaks, parasol ogrodowy, poliester, UPF 50, wodoodporny #91547

Blumfeldt Twin Peaks, parasol ogrodowy, poliester, UPF 50, wodoodporny #91547

Jak znaleźć najlepszą ofertę?

Najniższa cena w ciągu ostatnich 45 dni: 879,90 zł

Ceny i dostępność mogą zmieniać się kilka razy dziennie. Sprawdź aktualne dane bezpośrednio w e-sklepach. Wszystkie dostępne kolory i rozmiary znajdziesz bezpośrednio w e-sklepach.

Blumfeldt Twin Peaks, parasol ogrodowy, poliester, UPF 50, wodoodporny - Opis produktu

Cudowne godziny w ogrodzie, na balkonie lub tarasie: parasol przeciwsłoneczny Twin Peaks marki Blumfeldt z dużym dachem przeciwsłonecznym i podwójną czaszą gwarantuje chłodny cień w gorące letnie dni.Dzięki imponującym rozmiarom, przypominającym połączenie dwóch parasoli przeciwsłonecznych, Twin Peaks niezawodnie chroni wszystkie przedmioty i ludzi przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Dach przeciwsłoneczny wykonany z wodoodpornego poliestru, z ochroną przed promieniowaniem UV 50 zabezpiecza przed lekkim deszczem i promieniowaniem UV. Solidna i lekka podpora z aluminium, z powłoką zabezpieczającą przed rdzą nie tylko imponuje wysoką stabilnością, ale także umożliwia łatwe przenoszenie całej konstrukcji. Dzięki inteligentnej konstrukcji z prostym mechanizmem zamykania parasol przeciwsłoneczny można w mgnieniu oka otworzyć i zamknąć Po złożeniu można go przechować na niewielkiej powierzchni. Podstawa znajdująca się. zakresie dostawy zapewnia ponadto  całkowitą stabilność.Relaksujące chwile na wolnym powietrzu: Twin Peaks marki Blumfeldt przekonuje do siebie dużym dachem przeciwsłonecznym, trwałą podporą z aluminium oraz znajdującą się w zestawie podstawą.

Produkt Blumfeldt Twin Peaks, parasol ogrodowy, poliester, UPF 50, wodoodporny #91547 należy do grupy produktów Parasole - od marki Blumfeldt, można go znaleźć w e-sklepie Electronic-star.pl.

Produkt Blumfeldt Twin Peaks, parasol ogrodowy, poliester, UPF 50, wodoodporny #91547 ma przypisany kod EAN 4060656229459.

Blumfeldt Twin Peaks, parasol ogrodowy, poliester, UPF 50, wodoodporny - parametry produktu

Blumfeldt Twin Peaks, parasol ogrodowy, poliester, UPF 50, wodoodporny - historia cen i dostępności

Blumfeldt Twin Peaks, parasol ogrodowy, poliester, UPF 50, wodoodporny - inne ciekawe produkty