Blumfeldt Vermont, krzesło ogrodowe, adirondack, 73 x 88 x 94 cm, składany, brązowy

Blumfeldt Vermont, krzesło ogrodowe, adirondack, 73 x 88 x 94 cm, składany, brązowy

Blumfeldt Vermont, krzesło ogrodowe, adirondack, 73 x 88 x 94 cm, składany, brązowy

Jak znaleźć najlepszą ofertę?

Najniższa cena w ciągu ostatnich 45 dni: 629,90 zł

Ceny i dostępność mogą zmieniać się kilka razy dziennie. Sprawdź aktualne dane bezpośrednio w e-sklepach. Wszystkie dostępne kolory i rozmiary znajdziesz bezpośrednio w e-sklepach.

Blumfeldt Vermont, krzesło ogrodowe, adirondack, 73 x 88 x 94 cm, składany, brązowy - Opis produktu

Przyjemnie głaszczące promienie wieczornego słońca, padające na werandę i łagodna bryza podczas relaksu w głębokim krześle. Krzesło ogrodowe Blumfeldt Vermont chwyta te wszystkie rozmarzone momenty, przesycone nutką nostalgii, pozwalając oderwać się od codzienności.Jako potomek oryginalnego, amerykańskiego krzesła ogrodowego, Vermont przejął te sama cechę - przechylone w tył siedzisko, zapewniające głęboką pozycję siedzącą, proste, nieco przechylone do tyłu oparcie i oczywiście, szerokie podłokietniki, które oferują wystarczającą ilość miejsca do umieszczenia szklanki świeżo wyciśniętego soku.Klasyczne wzornictwo pozostaje bez zmian. Sosnowe deski o grubości 1 cm pokryte zostały 3-krotną warstwą lakieru PU. Dzięki temu krzesło ogrodowe przetrzyma ulewy i okresy zimna. Jako mebel wolnostojący na tarasie, balkonie lub w ogrodzie, Blumfeldt Vermont, odporny na krótkotrwałe trendy wzornicze, sprawdzi się w każdej porze roku. Każdy może się zrelaksować, zatapiając się bezpiecznie w krześle Vermont.Romantyczny azyl w nostalgicznym stylu: krzesło ogrodowe Blumfeldt Vermont.Dostępne kolory: brązowy, biały (nr kat.: 10031005)

Ten produkt znajdziesz w grupie Krzesła ogrodowe, należy do marki Blumfeldt, w ofercie sprzedawcy Electronic-star.pl.

Produkt Blumfeldt Vermont, krzesło ogrodowe, adirondack, 73 x 88 x 94 cm, składany, brązowy jest opisany kodem EAN 4260486154567.

Blumfeldt Vermont, krzesło ogrodowe, adirondack, 73 x 88 x 94 cm, składany, brązowy - parametry produktu

Blumfeldt Vermont, krzesło ogrodowe, adirondack, 73 x 88 x 94 cm, składany, brązowy - historia cen i dostępności

Blumfeldt Vermont, krzesło ogrodowe, adirondack, 73 x 88 x 94 cm, składany, brązowy - inne ciekawe produkty