Jak wybrać ekspres do kawy?Jak wybrać ekspres do kawy?
19.11.2022 | Gabinet

Jak wybrać ekspres do kawy?

Ciesz się ulubioną kawą rano lub o dowolnej porze dnia. Różne rodzaje ziaren kawy różnią się aromatem i smakiem. Mają różną wielkość, zawartość wody, olejki, lokalne pierwiastki śladowe i minerały. Eksperymentuj z wyborem kawy. Wypróbuj różne sposoby jego przygotowania.

Wolisz espresso, espresso lungo, kawę po amerykańsku, cappuccino czy latte macchiato? Zostań baristą w domowej kawiarni. Przygotuj kulinarne doznania dla swoich bliskich i przyjaciół.

Wolisz Arabikę, Robustę, czy ich mieszanki? Daj się zaskoczyć ziarnami kawy z różnych zakątków świata. Bez mleka lub z mlekiem. Zamknij oczy i ciesz się kawą z delikatną pianką. Stopniowo ulepszaj podstawowe techniki przygotowywania kawy.Ekspresy do kawy w kapsułkach

Ekspresy do kawy w kapsułkach

Szukasz ekspresu, który robi kawę równie łatwo, szybko i samodzielnie? Ekspresy na kapsułki są stworzone dla Ciebie.

Inteligentne urządzenia rozpoznają napój w kapsułce za pomocą kodu kreskowego. Automatycznie dostosowują ilość wody do rodzaju kawy lub herbaty.

Eksperymentuj ze smakami. Włóż odpowiednią kapsułkę do urządzenia   do ekspresu do kawy. Wybierz intensywność napoju. W pełni automatyczny system ustawia temperaturę i czas parzenia napoju.

Zintegrowany proces czyszczenia parą dysz rozpoczyna się po każdym użyciu. Dla doskonałej przyjemności z każdej filiżanki regularnie stosuj specjalne tabletki do czyszczenia i odkamieniania . Przeżyj mistyczne podróże po egzotycznym świecie tysięcy smaków kawy.

  • małe kompaktowe wymiary niższa cena zakupu urządzenia duży wybór kapsułek kawowych zróżnicowany wybór napojów herbacianych szeroki wybór czekolady, orzeźwiające napoje gorące i zimne automatyczne wyłączanie po pewnym okresie bezczynności
  • nie można przygotować ze świeżo palonej lub mielonej kawy

OdkamieniaczeDetergentyKapsułki do Nespresso

Przelewowe ekspresy do kawy

Przelewowe ekspresy do kawy

Kochasz duże filiżanki gorącej kawy? Czy potrzebujesz dobrej kawy zawsze pod ręką? Wybierz ekspresy przelewowe .

Do kawy filtrowanej wystarczy zwykły młynek. Powstały smak nie jest wrażliwy na dokładną ilość wody i stopień rozdrobnienia zmielonej kawy.

Przelewowe ekspresy do kawy działają w pełni automatycznie . Wlej wodę, włóż papierowy filtr, napełnij go ulubioną kawą i włącz. Urządzenie automatycznie utrzymuje cały proces ekstrakcji, czas gotowania oraz optymalną temperaturę wody około 95°C.

Przygotuj od 6 do 10 filiżanek pachnącej kawy naraz w termosie . Płyta grzewcza pod czajnikiem utrzymuje ciepło kawy do momentu wyłączenia urządzenia.

Nowe generacje urządzeń automatycznie powiadomią Cię również o konieczności czyszczenia. Zachowaj czysty smak kawy. Odkamienianie! Wydłużysz żywotność ekspresu do kawy, a także zaoszczędzisz energię elektryczną.

  • niższa cena, mniejsze wymagania dotyczące mielenia kawy, większa ilość kawy przygotowywanej od razu, płyta grzewcza pod czajnikiem do utrzymywania gorącej kawy
  • wymiana papierowych filtrów po każdym przygotowaniu kawy

Młynki do kawyPrzelewowe ekspresy do kawy

Automatyczne ekspresy do kawy wolnostojące i do zabudowy

Automatyczne ekspresy do kawy wolnostojące i do zabudowy

Uzupełnij projekt swojej kuchni dzięki automatycznym ekspresom do kawy wolnostojącym lub do zabudowy. Czy jesteście większą grupą miłośników smacznej kawy w pracy?

Każdy będzie zadowolony z ekspresu ze zintegrowanym młynkiem , zbiornikiem na wodę , kawę ziarnistą i kawę mieloną. Jeśli to nie wystarczy, wybierz urządzenie z pojemnikiem na mleko i zintegrowanym przyłączem wody . Wysokie ciśnienie pary wokół 19 barów i więcej to ważny parametr do przygotowania wyjątkowej kawy. Inteligentne sterowanie dotykowe jest przyjemne. Naciskając jeden przycisk możesz przygotować różne rodzaje kawy lub kawę z mlekiem.

Zintegrowany CoffeSensor System automatycznie dostosowuje przygotowanie kawy do rodzaju użytych ziaren.

Wbudowane wskaźniki ostrzegają o konieczności uzupełnienia zbiorników.

W pełni automatyczne czyszczenie parą systemu mlecznego utrzymuje wysoką jakość po każdym przygotowaniu napoju. Funkcja automatycznego czyszczenia i automatycznego odkamieniania to podstawa przygotowania świetnego napoju i długiej żywotności Twojego urządzenia. Używaj oryginalnych tabletek czyszczących , tabletek odkamieniających i filtrów do wody.

  • wysoka jakość automatycznie przygotowywanej kawy, możliwość przygotowania napoju z kawy ziarnistej i mielonej, możliwość przygotowania kawy ze świeżym mlekiem z pojemnika na mleko, czyszczenie parowe i opróżnianie rurek po każdej kawie
  • wyższa cena zakupu, konieczność regularnego czyszczenia

Ekspresy do kawyOdkamieniaczeWbudowane ekspresy do kawy

Ekspresy dźwigniowe

Ekspresy dźwigniowe

Przygotuj swoje ulubione espresso w automatycznym ekspresie dźwigniowym. Bądź domowym baristą. Za pomocą wysokiej jakości ekspresu dźwigniowego możesz przygotować mały napój espresso od 7-8 g kawy o objętości ok. 5 g. 25 ml pod wysokim ciśnieniem w ok. 30 sekund. Za perfekcyjne przygotowanie docenisz również odpowiednio zmielone ziarna kawy w zintegrowanym młynku . Precyzyjnie ustawiając grubość mielenia, otrzymujesz uzyskaną ilość kawy o wyjątkowo aromatycznym smaku. Ciśnienie pary ok. 20 barów i znacznie więcej definiuje wyjątkowe doznania związane z kawą espresso.

  • najbardziej odpowiedni do wielokrotnego przygotowywania doskonałego espresso, odpowiedniego dla koneserów i kawy o wyjątkowo wysokiej jakości
  • wyższa cena

Przeczytaj także

Zrelaksuj się podczas uprawiania sportów zimowych.

Zrelaksuj się podczas uprawiania sportów zimowych.

Słowacja to piękny górzysty kraj z wieloma dobrze wyposażonymi ośrodkami zimowymi. Oferują wspaniałe warunki do wypoczynku i uprawiania sportu z doskonałymi warunkami śniegowymi.

Jak wybrać odpowiednią płytę?

Jak wybrać odpowiednią płytę?

Wyposaż swój nowoczesny dom w płytę ceramiczną lub bezpieczną płytę indukcyjną. Wypróbuj innowacyjne, przyjemne, łatwe gotowanie i wiele inteligentnych funkcji.

Jak leczyć samochód przed zimą?

Jak leczyć samochód przed zimą?

I nie zapomnij! Zbliża się jeszcze trudniejsza część roku! Mroźne zimowe warunki przetestują zachowanie i wygląd Twojego towarzysza podróży.

Piece i piekarniki do pieczenia dla doskonałych doznań kulinarnych.

Piece i piekarniki do pieczenia dla doskonałych doznań kulinarnych.

Piece i piekarniki są niezbędnymi pomocnikami w kuchni do przygotowania smacznych, kolorowych i doskonale wypieczonych potraw.

Nowoczesne okapy do stylowej kuchni.

Nowoczesne okapy do stylowej kuchni.

Czajniki instant dla miłośników herbaty i kawy.

Czajniki instant dla miłośników herbaty i kawy.

Czy jesteś miłośnikiem klasycznej kawy w puszce? Lubisz cieszyć się smakiem i aromatem herbat z całego świata? Nowoczesne gospodarstwo domowe nie może obejść się bez czajnika.

Suszarnie spożywcze do wysokiej jakości przetwarzania owoców sezonowych.

Suszarnie spożywcze do wysokiej jakości przetwarzania owoców sezonowych.

Odkryj świat suszenia grzybów, owoców, warzyw, ziół i innych produktów spożywczych. Miej pod ręką zdrowe przekąski przez cały rok bez chemikaliów i konserwantów.

Zgrzewarki próżniowe do dłuższego przechowywania świeżej żywności.

Zgrzewarki próżniowe do dłuższego przechowywania świeżej żywności.

Zachowaj naturalny kolor, zapach i smak potraw! Próżnia! Twoje jedzenie dłużej pozostaje świeże. Nawet pięć razy dłużej!

Jak wybrać zamrażarkę?

Jak wybrać zamrażarkę?

Regularnie zamrażasz duże ilości sezonowych owoców, warzyw, ryb lub mięsa? Wybierz najbardziej odpowiednią zamrażarkę do swoich potrzeb.

Jak wybrać zmywarkę?

Jak wybrać zmywarkę?

Czy wiesz, że jakikolwiek program w zmywarce zużywa mniej wody niż mycie ręczne?

Jak wybrać lodówkę?

Jak wybrać lodówkę?

Rozszerz świeży smak potraw, napojów i gotowanych posiłków. Przechowuj swoje zapasy w przejrzysty sposób i oszczędzaj czas na inne rodzinne zajęcia.

Jak oszczędzać energię elektryczną?

Jak oszczędzać energię elektryczną?

Zużycie energii elektrycznej stanowi istotną pozycję kosztową w budżecie rodzinnym.