Jak wybrać trampolinę?Jak wybrać trampolinę?
08.08.2022 | Gabinet

Jak wybrać trampolinę?

Trampolina doskonale sprawdzi Twoją kondycję fizyczną, układ cardio i koordynację. Zapomnij o uprzedzeniach i mitach. Skakanie aktywnie bawi zarówno dzieci, jak i dorosłych. Trampolina to sportowe narzędzie do modelowania sylwetki. Jak w każdym sporcie, podczas skoków na trampolinie najważniejsze jest bezpieczeństwo. Nigdy nie pozwalaj dzieciom skakać bez nadzoru. Wybierz trampolinę do treningu relaksacyjnego lub fitness.Trampoliny ogrodowe na zewnątrz

Trampoliny ogrodowe na zewnątrz

Trampoliny ogrodowe są modne. Skakanie na świeżym powietrzu łagodzi stres i poprawia kondycję. Pomaga szybciej spalić tłuszcz. Ćwiczenia na trampolinie mocno obciążają stawy. Nadaje się również dla osób z nadwagą. Trampoliny zewnętrzne są masywne i stabilne, nadają się również do trawiastych ogrodów. Trampoliny Premium mają nogi w kształcie litery U. Materiały odporne na promieniowanie UV i niekorzystne warunki atmosferyczne wydłużają ich żywotność. Trampoliny wbijane w ziemię są niskie i najlepiej nadają się do bezpiecznej zabawy.

  • mocna i stabilna konstrukcja odporna na promieniowanie UV i niekorzystne warunki atmosferyczne powierzchnia do skakania o wysokim współczynniku odbicia i antypoślizgowości wysokiej jakości miękkie pokrycie sprężyn chroniące przed urazami możliwość wyposażenia dodatkowego - np. licznik skoków, obręcz do koszykówki, dodatkowy namiot chroniący przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, dolna siatka zabezpieczająca przed wejściem dzieci pod trampolinę oraz wysokiej jakości akcesoria do cumowania
  • Trampoliny zewnętrzne należy chronić przed zanieczyszczeniami osłoną ochronną. trampoliny zewnętrzne należy przykrywać po sezonie. trampoliny ogrodowe są cięższe, trudniejsze w transporcie. solidne wbudowane trampoliny są nieprzenośne; wymagają dużo miejsca do umieszczenia; wyższa cena zakupu

Trampoliny ogrodowe

Trampoliny wewnętrzne

Trampoliny wewnętrzne

Trampoliny wewnętrzne są mniejsze i nie pozwalają na wysokie skoki ze względu na sufit wewnętrzny. Są bardziej kompaktowe i przenośne. Nadają się również na zadaszony taras, werandę, altanę i mieszkanie.

  • mniejsza wysokość od podłogi bez schodów idealne do codziennej rozrywki i ćwiczeń mięśni całego ciała łatwość przenoszenia można je składać jeden na drugim przystępne cenowo
  • mniejsza średnica nieodpowiednia dla dzieci bez opieki nie ma ochronnej siatki

Trampoliny

Trampolina fitness

Trampolina fitness

Trampoliny fitness są przeznaczone do uprawiania sportów wewnątrz i na zewnątrz. Regularne ćwiczenia wzmacniają mięśnie wokół kręgosłupa i poprawiają postawę. Skoki są idealnym dodatkowym ćwiczeniem cardio również w przypadku innych sportów. Trampoliny sportowe wyróżniają się stabilną i bardzo wytrzymałą konstrukcją. Trampoliny fitness Premium są wyposażone w nowoczesną technologię bez sprężyn o zwiększonej ochronie przed kontuzjami. Mogą posiadać dodatkową regulowaną rączkę do podparcia podczas ćwiczeń.

  • wykonane z wysokiej jakości i lekkich materiałów przeznaczonych do codziennego, intensywnego użytkowania, łatwe do przechowywania i przenośne
  • musi być umieszczony na utwardzonej powierzchni

Trampoliny fitness

Przeczytaj także

Zrelaksuj się podczas uprawiania sportów zimowych.

Zrelaksuj się podczas uprawiania sportów zimowych.

Słowacja to piękny górzysty kraj z wieloma dobrze wyposażonymi ośrodkami zimowymi. Oferują wspaniałe warunki do wypoczynku i uprawiania sportu z doskonałymi warunkami śniegowymi.

Jak wybrać odpowiednią płytę?

Jak wybrać odpowiednią płytę?

Wyposaż swój nowoczesny dom w płytę ceramiczną lub bezpieczną płytę indukcyjną. Wypróbuj innowacyjne, przyjemne, łatwe gotowanie i wiele inteligentnych funkcji.

Jak leczyć samochód przed zimą?

Jak leczyć samochód przed zimą?

I nie zapomnij! Zbliża się jeszcze trudniejsza część roku! Mroźne zimowe warunki przetestują zachowanie i wygląd Twojego towarzysza podróży.

Piece i piekarniki do pieczenia dla doskonałych doznań kulinarnych.

Piece i piekarniki do pieczenia dla doskonałych doznań kulinarnych.

Piece i piekarniki są niezbędnymi pomocnikami w kuchni do przygotowania smacznych, kolorowych i doskonale wypieczonych potraw.

Nowoczesne okapy do stylowej kuchni.

Nowoczesne okapy do stylowej kuchni.

Czajniki instant dla miłośników herbaty i kawy.

Czajniki instant dla miłośników herbaty i kawy.

Czy jesteś miłośnikiem klasycznej kawy w puszce? Lubisz cieszyć się smakiem i aromatem herbat z całego świata? Nowoczesne gospodarstwo domowe nie może obejść się bez czajnika.

Suszarnie spożywcze do wysokiej jakości przetwarzania owoców sezonowych.

Suszarnie spożywcze do wysokiej jakości przetwarzania owoców sezonowych.

Odkryj świat suszenia grzybów, owoców, warzyw, ziół i innych produktów spożywczych. Miej pod ręką zdrowe przekąski przez cały rok bez chemikaliów i konserwantów.

Jak wybrać ekspres do kawy?

Jak wybrać ekspres do kawy?

Zostań baristą w domowej kawiarni. Przygotuj kulinarne doznania dla swoich bliskich i przyjaciół. Wypróbuj także różne metody przygotowywania kawy.

Zgrzewarki próżniowe do dłuższego przechowywania świeżej żywności.

Zgrzewarki próżniowe do dłuższego przechowywania świeżej żywności.

Zachowaj naturalny kolor, zapach i smak potraw! Próżnia! Twoje jedzenie dłużej pozostaje świeże. Nawet pięć razy dłużej!

Jak wybrać zamrażarkę?

Jak wybrać zamrażarkę?

Regularnie zamrażasz duże ilości sezonowych owoców, warzyw, ryb lub mięsa? Wybierz najbardziej odpowiednią zamrażarkę do swoich potrzeb.

Jak wybrać zmywarkę?

Jak wybrać zmywarkę?

Czy wiesz, że jakikolwiek program w zmywarce zużywa mniej wody niż mycie ręczne?

Jak wybrać lodówkę?

Jak wybrać lodówkę?

Rozszerz świeży smak potraw, napojów i gotowanych posiłków. Przechowuj swoje zapasy w przejrzysty sposób i oszczędzaj czas na inne rodzinne zajęcia.