Jak wybrać zmywarkę?Jak wybrać zmywarkę?
16.11.2022 | Gabinet

Jak wybrać zmywarkę?

Czy wiesz, że jakikolwiek program w zmywarce zużywa mniej wody niż mycie ręczne? Czy jesz poza domem? Czy masz dużą rodzine?

Rozważ rozmiar zmywarki. Większa pojemność zmywarki to również większe zużycie energii elektrycznej i wody.

Zwróć uwagę na nową etykietę energetyczną . Kod QR zawiera kartę informacyjną produktu. Interesujące są dane dotyczące zużycia energii elektrycznej programu ECO dla 100 cykli . Zapoznaj się również z informacjami o zużyciu wody w programie ECO na jeden cykl, czasie trwania jednego cyklu ECO , poziomie hałasu oraz pojemności zmywarki , czyli ilości zestawów naczyń na cykl ECO.

Użyj programu ECO i obniż temperaturę cyklu prania. Obniżenie temperatury o około 10°C zaoszczędzi zużycie energii o 10 do 20%.

Masz mniej używanych naczyń? Wybierz program z połową załadunku i oszczędzaj wodę i energię.

Zmywarki są idealne dla gospodarstw domowych z własnym systemem fotowoltaicznym . Funkcja opóźnionego startu rozpoczyna pranie w najbardziej dogodnym czasie. Kiedy jesteś poza domem lub w czasie z niższą taryfą za energię elektryczną.

Czy masz ogrzewanie słoneczne ? Sprawdź, czy Twoja zmywarka ma możliwość podłączenia gorącej wody.

Obserwuj także poziom hałasu. Uwaga, nawet przy niewielkiej różnicy, wynoszącej zaledwie 3 dB, percepcja hałasu podwaja się.Zmywarki wolnostojące

Zmywarki wolnostojące

Koniec z dylematem, kto zmyje naczynia! Pusta szafka kuchenna, czysty zlew!

Zmywarki wolnostojące należy umieścić w wybranym miejscu z doprowadzeniem wody i odpływu oraz zasilaniem.

Zdalne sterowanie inteligentnymi pralkami za pomocą aplikacji mobilnych z obsługą Wi-Fi. Czujniki i funkcje szóstego zmysłu rozpoznają obciążenie zmywarki i dostosowują cały proces dozowania i mycia.

Używaj koszy i szuflad na naczynia do szybkiego i bezpiecznego wkładania naczyń do zmywarki i ochrony szkła przed uszkodzeniem.

Wybierz szerokość 45 lub 60 cm . Pojemność dla szerokości 45 cm wyniesie do 10 kompletów naczyń . Przy szerokości 60 cm może to być do 16 zestawów naczyń . Zależy to od wysokości i głębokości zmywarki.

  • łatwa obsługa, duża pojemność do zmywania naczyń, umiejscowienie na zewnątrz szafki kuchennej, zabezpieczenie przed dziećmi
  • nie nadaje się do małych gospodarstw domowych nie nadaje się do pomieszczeń zamkniętych wyższy poziom hałasu

Zmywarki wolnostojące

Zmywarki stołowe

Zmywarki stołowe

Czy jesteś sam? Żyjecie jako para? Zmywarki na biurko są dla Ciebie idealne. Urządzenia te nadają się do małych mieszkań, mieszkań, biur lub domków.

Nie musisz nawet mieć dopływu wody pod ciśnieniem, użyj ręcznego napełniania i opróżniania . Z łatwością umyjesz 2-3 komplety naczyń.

Sprawdź, czy brakuje Ci soli czyszczącej lub pasty do polerowania . Użyj trybu automatycznego czyszczenia . Regularnie sprawdzaj uszczelki i filtr.

Funkcja Antioverflow zapobiega przelewaniu się wody.

  • kompaktowe wymiary do ciasnych miejsc na stole nadają się również do codziennego mycia szklanek i filiżanek do kawy prosta obsługa zmienne programy oszczędzające wodę i energię modele bez potrzeby dopływu wody pod ciśnieniem
  • mniejsza pojemność naczyń

Zmywarki stołowe

Zmywarki do zabudowy

Zmywarki do zabudowy

Zmywarki do zabudowy są ze względu na swoją konstrukcję i wymiary przeznaczone do zabudowy w szafce kuchennej. Ukryte za drzwiami łączą się w jedną całość.

Panel sterowania nie zakłóci wymarzonego projektu Twojej kuchni. Wiązka światła wyświetla na podłodze informacje o pozostałym czasie prania.

Wybierz szerokość według swoich potrzeb. Oprócz wolnostojących zmywarek do zabudowy produkowane są również w szerokości 45 lub 60 cm .

Mają te same zintegrowane funkcje. Połowa napełniania , opóźniony start , oświetlenie wewnętrzne, automatyczne otwieranie drzwi , aktywne suszenie , ochrona przed wyciekiem wody i funkcja Fuzzy Logic. Inteligentne funkcje rozpoznają wsad i dostosowują proces prania. Dostępna jest również obsługa Wi-Fi i zdalne sterowanie.

  • obniżony poziom hałasu po zamontowaniu w linii nie zakłóca aranżacji kuchni
  • zakryty panel sterowania może uniemożliwić kontrolę cyklu prania

Zmywarki do zabudowy

Środki do zmywarek

Środki do zmywarek

Tabletki do zmywarek to podstawowy środek zapewniający czystość i jasny połysk umytych naczyń. Spełniają funkcję namaczania, rozpuszczają przypalone zabrudzenia i plamy po herbacie, chronią filtry, polerują szkło. Przechowuj je poza zasięgiem dzieci w suchym i chłodnym miejscu.

Aby uzyskać olśniewający połysk kieliszków i szkła, dodaj środek do polerowania . Jeśli masz twardszą wodę, dodaj sól regeneracyjną do zbiornika zgodnie z instrukcją przed lub w trakcie cyklu prania.

Zaletą żeli i proszków do zmywarek jest możliwość dozowania według potrzeb.

Wypróbuj ekologiczne naturalne środki , chroń środowisko.

Możesz utrzymać dobry stan, regularnie używając środków czyszczących do usuwania kamienia, tłuszczu i czyszczenia wszystkich części wewnętrznych. Po prostu zastosuj je raz w miesiącu lub po 30 programach.

Odświeżacze powietrza mogą wystarczyć na rozprowadzenie ulubionego zapachu przez prawie sto cykli prania.


Detergent do mycia naczyńŚrodki do zmywarki

Ręczne mycie naczyń

Ręczne mycie naczyń

Czekasz na zmywarkę? Czy zmywasz naczynia ręcznie? Chcesz oszczędzać wodę?

Używaj wiader i pojemników na wodę, a także podwójnego zlewu . Namocz i umyj naczynia w pierwszym zlewie. Opłucz je w drugim zlewie. Do przechowywania i suszenia używaj suszarek do naczyń .

Wybór produktów do mycia rąk jest niemal nieograniczony. Używaj produktów BIO o ulubionym zapachu, delikatnym dla skóry dłoni.

Zaplanuj najbardziej odpowiednią zmywarkę dla siebie.

  • natychmiastowe mycie po użyciu naczyń
  • wymagające czasu osobistego niepopularna aktywność większe zużycie wody ręczne wycieranie naczyń powolne suszenie plam na szkle i szklankach

Suszarki do naczyńZmywaćGąbki do naczyń

Przeczytaj także

Zrelaksuj się podczas uprawiania sportów zimowych.

Zrelaksuj się podczas uprawiania sportów zimowych.

Słowacja to piękny górzysty kraj z wieloma dobrze wyposażonymi ośrodkami zimowymi. Oferują wspaniałe warunki do wypoczynku i uprawiania sportu z doskonałymi warunkami śniegowymi.

Jak wybrać odpowiednią płytę?

Jak wybrać odpowiednią płytę?

Wyposaż swój nowoczesny dom w płytę ceramiczną lub bezpieczną płytę indukcyjną. Wypróbuj innowacyjne, przyjemne, łatwe gotowanie i wiele inteligentnych funkcji.

Jak leczyć samochód przed zimą?

Jak leczyć samochód przed zimą?

I nie zapomnij! Zbliża się jeszcze trudniejsza część roku! Mroźne zimowe warunki przetestują zachowanie i wygląd Twojego towarzysza podróży.

Piece i piekarniki do pieczenia dla doskonałych doznań kulinarnych.

Piece i piekarniki do pieczenia dla doskonałych doznań kulinarnych.

Piece i piekarniki są niezbędnymi pomocnikami w kuchni do przygotowania smacznych, kolorowych i doskonale wypieczonych potraw.

Nowoczesne okapy do stylowej kuchni.

Nowoczesne okapy do stylowej kuchni.

Czajniki instant dla miłośników herbaty i kawy.

Czajniki instant dla miłośników herbaty i kawy.

Czy jesteś miłośnikiem klasycznej kawy w puszce? Lubisz cieszyć się smakiem i aromatem herbat z całego świata? Nowoczesne gospodarstwo domowe nie może obejść się bez czajnika.

Suszarnie spożywcze do wysokiej jakości przetwarzania owoców sezonowych.

Suszarnie spożywcze do wysokiej jakości przetwarzania owoców sezonowych.

Odkryj świat suszenia grzybów, owoców, warzyw, ziół i innych produktów spożywczych. Miej pod ręką zdrowe przekąski przez cały rok bez chemikaliów i konserwantów.

Jak wybrać ekspres do kawy?

Jak wybrać ekspres do kawy?

Zostań baristą w domowej kawiarni. Przygotuj kulinarne doznania dla swoich bliskich i przyjaciół. Wypróbuj także różne metody przygotowywania kawy.

Zgrzewarki próżniowe do dłuższego przechowywania świeżej żywności.

Zgrzewarki próżniowe do dłuższego przechowywania świeżej żywności.

Zachowaj naturalny kolor, zapach i smak potraw! Próżnia! Twoje jedzenie dłużej pozostaje świeże. Nawet pięć razy dłużej!

Jak wybrać zamrażarkę?

Jak wybrać zamrażarkę?

Regularnie zamrażasz duże ilości sezonowych owoców, warzyw, ryb lub mięsa? Wybierz najbardziej odpowiednią zamrażarkę do swoich potrzeb.

Jak wybrać lodówkę?

Jak wybrać lodówkę?

Rozszerz świeży smak potraw, napojów i gotowanych posiłków. Przechowuj swoje zapasy w przejrzysty sposób i oszczędzaj czas na inne rodzinne zajęcia.

Jak oszczędzać energię elektryczną?

Jak oszczędzać energię elektryczną?

Zużycie energii elektrycznej stanowi istotną pozycję kosztową w budżecie rodzinnym.