Klarstein Jet Set, suszarka do ubrań, 1020 W, klasa energetyczna C, 3 kg, 50 cm, czarna

Klarstein Jet Set, suszarka do ubrań, 1020 W, klasa energetyczna C, 3 kg, 50 cm, czarna

Klarstein Jet Set, suszarka do ubrań, 1020 W, klasa energetyczna C, 3 kg, 50 cm, czarna

Jak znaleźć najlepszą ofertę?

Najniższa cena w ciągu ostatnich 45 dni: 1 069,90 zł

Ceny i dostępność mogą zmieniać się kilka razy dziennie. Sprawdź aktualne dane bezpośrednio w e-sklepach. Wszystkie dostępne kolory i rozmiary znajdziesz bezpośrednio w e-sklepach.

Klarstein Jet Set, suszarka do ubrań, 1020 W, klasa energetyczna C, 3 kg, 50 cm, czarna - Opis produktu

Delikatne ubrania dla każdego. Suszarka ubrań Klarstein Jet Set intensywnie ogrzewa mokre pranie i bardzo szybko przekształca je w puszyste, miękkie, wysuszone ubrania, które można natychmiast założyć lub schować do szafy.Suche pranie w rekordowym czasie: suszarka Klarstein Jet Set suszy świeżo wypraną bieliznę, mokre ubrania, ręczniki lub pościel o mocy 1020 W na dwóch poziomach ogrzewania. Ubrania są następnie suche i ciepłe, bardzo delikatne. Każdy, kto raz cieszył się świeżymi ubraniami lub pościelą ze suszarki, nie chce już dłużej tracić miękkości i delikatności. Aby odczucie to mogło się udzielić wszystkim, suszarka Klarstein Jet Set z koncepcją CompactDry została zaprojektowana tak, aby zaoszczędziła miejsce. Dlatego też może zmieścić w wielu małych mieszkaniach lub akademikach, w których były umieszczone niefunkcjonalne półki na pranie - lub schowa się bezpośrednio pod blatem. Do bębna ładowanego od przodu ze stali nierdzewnej można podać do 3 kg prania. Należy wybrać odpowiednie ustawienie grzania i wyłącznika czasowego na 200 minut.Szybkie i zajmujące mało miejsca dla świeżego, puszysto wysuszonego prania - dzięki suszarce bębnowej Klarstein Jet Set to żaden problem.

Ten produkt należy do kategorii Suszarki do ubrań, jest produkowany przez markę Klarstein, można go znaleźć w e-sklepie Electronic-star.pl.

Produkt Klarstein Jet Set, suszarka do ubrań, 1020 W, klasa energetyczna C, 3 kg, 50 cm, czarna jest oznaczony kodem EAN 4060656160103.

Klarstein Jet Set, suszarka do ubrań, 1020 W, klasa energetyczna C, 3 kg, 50 cm, czarna - parametry produktu

Klarstein Jet Set, suszarka do ubrań, 1020 W, klasa energetyczna C, 3 kg, 50 cm, czarna - historia cen i dostępności

Klarstein Jet Set, suszarka do ubrań, 1020 W, klasa energetyczna C, 3 kg, 50 cm, czarna - inne ciekawe produkty