Kuchenki mikrofalowe do każdej praktycznej kuchni.Kuchenki mikrofalowe do każdej praktycznej kuchni.
10.11.2022 | Gabinet

Kuchenki mikrofalowe do każdej praktycznej kuchni.

Kuchenki mikrofalowe należą do każdej praktycznej kuchni. Zasada działania mikrofal podczas gotowania pozwoli Ci zaoszczędzić energię i czas. W prosty i szybki sposób podgrzewają gotowe płynne i stałe pokarmy bez potrzeby używania oleju i bez spalania.

Wolisz stylowy design czy styl retro ? Nowoczesne kuchenki mikrofalowe są ozdobą każdej jednostki kuchennej.

Wybierz pojemność piekarnika w zależności od wielkości Twojego gospodarstwa domowego. Pojemność do 30 l wystarcza dla dwu-czteroosobowej rodziny.

Wybierz jeden z automatycznych programów grillowania mikrofalowego w swojej wielofunkcyjnej kuchence mikrofalowej . Lub ręcznie ustaw moc mikrofal i minutnik. Prawdą jest, że im wyższa moc, tym szybciej danie będzie gotowe. Zużycie energii wzrośnie, zwłaszcza podczas grillowania potraw.

Potrzebujesz podgrzać, rozmrozić, upiec lub gotować ? Wlej wodę do zbiornika i paruj. Dzięki funkcji Steam zachowujesz w jedzeniu niezbędne składniki odżywcze i witaminy.

Sprawdź informacje o ustawionych parametrach na panelu dotykowym .

Czujniki technologii 6th Sense monitorują temperaturę i wilgotność w żywności i automatycznie ustawiają odpowiednio parametry przygotowania żywności.

Z pewnością docenisz przezroczyste szklane drzwi, ekonomiczne oświetlenie LED oraz emaliowaną lub ceramiczną powierzchnię ułatwiającą konserwację. Dzięki funkcji samooczyszczania konserwacja będzie łatwa.

Dzięki funkcji Crisp możesz zaskoczyć znajomych chrupiącym pieczywem, ciastem lub pizzą. Kuchenki mikrofalowej można jednak używać na wiele nieoczekiwanych sposobów.Kuchenki mikrofalowe wolnostojące

Kuchenki mikrofalowe wolnostojące

Kuchenki mikrofalowe wolnostojące to zarówno praktyczny wybór, jak i designerski dodatek do każdej kuchni. Wybierz wyjątkowy czerwony kolor lub styl retro.

Zastanów się nad otwieraniem lewych/prawych drzwi.

Używaj mikrofal do grillowania lub jako piekarniki z gorącym powietrzem i frytownice na gorące powietrze.

Przygotuj każdy posiłek poprawnie i wielokrotnie smacznie. Używaj tylko naczyń wykonanych z materiałów przeznaczonych do użytku w mikrofalach.

  • niższa cena zakupu, możliwość przeprowadzki w miarę potrzeb bez konieczności profesjonalnego montażu, większa gama kolorystyczna obróbki powierzchni, większy wybór nowoczesnych materiałów i retro design
  • zajmuje miejsce na powierzchni blatu kuchennego

Piece i piekarniki do pieczenia dla doskonałych doznań kulinarnych.


Kuchenka mikrofalowaKuchenki mikrofalowe wolnostojące

Kuchenki mikrofalowe do zabudowy

Kuchenki mikrofalowe do zabudowy

Kuchenki mikrofalowe do zabudowy nadają się szczególnie do kuchni wyposażonych w inne urządzenia do zabudowy. Wybór kuchenki mikrofalowej musi być wzajemnie skoordynowany z naciskiem na ogólny projekt kuchni. Znajdź swój wymarzony zestaw domowych urządzeń do zabudowy.

Funkcję Jet Start docenisz podczas rozmrażania płynnych posiłków i zup. Podczas pieczenia pizzy lub ciastek nagrzej piekarnik za pomocą funkcji Szybkiego Nagrzewania . Czy przygotowujesz posiłki do zamrażarki? Docenisz funkcję Auto Reheat za automatyczne ogrzewanie.

Czy to nie wystarczy i szukasz czegoś ekstra? Drzwi na zawiasach ułatwią Ci obsługę podczas przygotowywania jedzenia. A może zadowolą Cię modele z funkcją przygotowania chleba lub jogurtu?

  • designerskie akcesorium do kuchni oszczędzające miejsce na linii funkcje i cechy porównywalne z mikrofalami wolnostojącymi
  • konieczność zapewnienia wentylacji cieplnej, wyższe koszty zakupu, profesjonalny montaż, stały montaż, konieczne jest zaprojektowanie ergonomicznej lokalizacji

Jak wybrać odpowiednią płytę?


Uniwersalne środki czyszczące

Przeczytaj także

Zrelaksuj się podczas uprawiania sportów zimowych.

Zrelaksuj się podczas uprawiania sportów zimowych.

Słowacja to piękny górzysty kraj z wieloma dobrze wyposażonymi ośrodkami zimowymi. Oferują wspaniałe warunki do wypoczynku i uprawiania sportu z doskonałymi warunkami śniegowymi.

Jak wybrać odpowiednią płytę?

Jak wybrać odpowiednią płytę?

Wyposaż swój nowoczesny dom w płytę ceramiczną lub bezpieczną płytę indukcyjną. Wypróbuj innowacyjne, przyjemne, łatwe gotowanie i wiele inteligentnych funkcji.

Jak leczyć samochód przed zimą?

Jak leczyć samochód przed zimą?

I nie zapomnij! Zbliża się jeszcze trudniejsza część roku! Mroźne zimowe warunki przetestują zachowanie i wygląd Twojego towarzysza podróży.

Piece i piekarniki do pieczenia dla doskonałych doznań kulinarnych.

Piece i piekarniki do pieczenia dla doskonałych doznań kulinarnych.

Piece i piekarniki są niezbędnymi pomocnikami w kuchni do przygotowania smacznych, kolorowych i doskonale wypieczonych potraw.

Nowoczesne okapy do stylowej kuchni.

Nowoczesne okapy do stylowej kuchni.

Czajniki instant dla miłośników herbaty i kawy.

Czajniki instant dla miłośników herbaty i kawy.

Czy jesteś miłośnikiem klasycznej kawy w puszce? Lubisz cieszyć się smakiem i aromatem herbat z całego świata? Nowoczesne gospodarstwo domowe nie może obejść się bez czajnika.

Suszarnie spożywcze do wysokiej jakości przetwarzania owoców sezonowych.

Suszarnie spożywcze do wysokiej jakości przetwarzania owoców sezonowych.

Odkryj świat suszenia grzybów, owoców, warzyw, ziół i innych produktów spożywczych. Miej pod ręką zdrowe przekąski przez cały rok bez chemikaliów i konserwantów.

Jak wybrać ekspres do kawy?

Jak wybrać ekspres do kawy?

Zostań baristą w domowej kawiarni. Przygotuj kulinarne doznania dla swoich bliskich i przyjaciół. Wypróbuj także różne metody przygotowywania kawy.

Zgrzewarki próżniowe do dłuższego przechowywania świeżej żywności.

Zgrzewarki próżniowe do dłuższego przechowywania świeżej żywności.

Zachowaj naturalny kolor, zapach i smak potraw! Próżnia! Twoje jedzenie dłużej pozostaje świeże. Nawet pięć razy dłużej!

Jak wybrać zamrażarkę?

Jak wybrać zamrażarkę?

Regularnie zamrażasz duże ilości sezonowych owoców, warzyw, ryb lub mięsa? Wybierz najbardziej odpowiednią zamrażarkę do swoich potrzeb.

Jak wybrać zmywarkę?

Jak wybrać zmywarkę?

Czy wiesz, że jakikolwiek program w zmywarce zużywa mniej wody niż mycie ręczne?

Jak wybrać lodówkę?

Jak wybrać lodówkę?

Rozszerz świeży smak potraw, napojów i gotowanych posiłków. Przechowuj swoje zapasy w przejrzysty sposób i oszczędzaj czas na inne rodzinne zajęcia.