Nowoczesne okapy do stylowej kuchni.Nowoczesne okapy do stylowej kuchni.
22.11.2022 | Gabinet

Nowoczesne okapy do stylowej kuchni.

Ciesz się komfortem gotowania bez nieprzyjemnych zapachów. Unikaj przechowywania tłustego brudu w kuchni. Wyeliminuj wilgoć i uzyskaj dom wolny od pleśni. Uzupełnij projekt swojej kuchni nowoczesnym okapem.

Jeśli chcesz oszczędzać energię, wybierz według wydajności i efektywności energetycznej. Hałas silnika jest ważnym parametrem przy wyborze. Nie daj się niepokoić i zdobądź ciche kaptury. Osiągają poziom hałasu od 40 do 60 dB. Wysokiej jakości oświetlenie LED to już standard nowoczesnych okapów. Zainspiruj się innymi funkcjonalnymi gadżetami:

W zależności od układu konstrukcyjnego gospodarstwa domowego i lokalizacji szafki kuchennej można również wybrać metodę ekstrakcji pary:Wbudowane okapy

Wbudowane okapy

Wybierz niepozorne wbudowane okapy do szafki kuchennej. Dzięki funkcji oświetlenia i zabudowaniu pod szafką nad strefą gotowania są bardzo praktyczne. Wysuwane okapy podszafkowe są idealne do mniejszych kuchni. Spełniają wszystkie podstawowe wymagania dotyczące ekstrakcji pary podczas gotowania.

  • akceptowalna cena zakupu minimalne wymagania dotyczące przestrzeni minimalna ingerencja w projekt kuchni
  • w wersji z wyciągiem zewnętrznym wymagany jest profesjonalny montaż, mniej wyraźny dla nowoczesnego stylu i designu

Okapy kominowe

Okapy kominowe

Stylowe okapy kominowe w stylu vintage lub nowoczesne będą wyróżniającym się elementem architektonicznym Twojej kuchni. Nadają się do większych przestrzeni. Już podczas projektowania szafki kuchennej weź pod uwagę wybór projektu i lokalizacji. Odprowadzanie oparów odbywa się zwykle na zewnątrz. Wymagane jest przygotowanie konstrukcji i profesjonalny montaż.

  • duży wybór wzornictwa i materiałów stylowy element kuchni wystarczająca wydajność dla większych kuchni
  • oddzielne mocowanie do ściany i odciąg pary wymaga profesjonalnego montażu wyższa cena zakupu wyższe wymagania dotyczące zużycia

Okapy wyspowe

Okapy wyspowe

Okapy wyspowe i okapy sufitowe są zaprojektowane specjalnie dla oddzielnej wyspy kuchennej. Są bardziej wymagający pod względem przestrzeni. Mogą stać się najbardziej wyrazistym elementem stylistycznym kuchni. Wybierz materiał i wzór dla swojego luksusowego akcesorium.

  • nadaje się do większych kuchni, dowolnej lokalizacji w przestrzeni
  • wyższa cena zakupu

Okapy wbudowane w blat

Okapy wbudowane w blat

Szukasz czegoś więcej? Podaruj sobie luksusowe wyciągane okapy do montażu w szafce kuchennej lub wyspie kuchennej. Rozszerz je w razie potrzeby dzięki zintegrowanemu silnikowi. Idealnie nadają się do wbudowania w blaty robocze z powierzchnią do gotowania przed oknem.

Okapy z otworami mocno zabudowanymi w płycie to najnowsza innowacja od producentów luksusowych płyt kuchennych. Para jest kierowana do wyciągu przez szczelinowe otwory bezpośrednio w płycie. Silny strumień ssący wciąga opary w dół do rury ssącej. Wyjmowany filtr przeciwtłuszczowy i pojemnik na płyny można wygodnie myć w zmywarce.

  • nadaje się do minimalistycznego stylu kuchni, wysoka wydajność, maksymalna oszczędność miejsca w kuchni, łatwe czyszczenie wyciągu pod blatem
  • wysoka cena zakupu

Jak wybrać zmywarkę?


Przeczytaj także

Zrelaksuj się podczas uprawiania sportów zimowych.

Zrelaksuj się podczas uprawiania sportów zimowych.

Słowacja to piękny górzysty kraj z wieloma dobrze wyposażonymi ośrodkami zimowymi. Oferują wspaniałe warunki do wypoczynku i uprawiania sportu z doskonałymi warunkami śniegowymi.

Jak wybrać odpowiednią płytę?

Jak wybrać odpowiednią płytę?

Wyposaż swój nowoczesny dom w płytę ceramiczną lub bezpieczną płytę indukcyjną. Wypróbuj innowacyjne, przyjemne, łatwe gotowanie i wiele inteligentnych funkcji.

Jak leczyć samochód przed zimą?

Jak leczyć samochód przed zimą?

I nie zapomnij! Zbliża się jeszcze trudniejsza część roku! Mroźne zimowe warunki przetestują zachowanie i wygląd Twojego towarzysza podróży.

Piece i piekarniki do pieczenia dla doskonałych doznań kulinarnych.

Piece i piekarniki do pieczenia dla doskonałych doznań kulinarnych.

Piece i piekarniki są niezbędnymi pomocnikami w kuchni do przygotowania smacznych, kolorowych i doskonale wypieczonych potraw.

Czajniki instant dla miłośników herbaty i kawy.

Czajniki instant dla miłośników herbaty i kawy.

Czy jesteś miłośnikiem klasycznej kawy w puszce? Lubisz cieszyć się smakiem i aromatem herbat z całego świata? Nowoczesne gospodarstwo domowe nie może obejść się bez czajnika.

Suszarnie spożywcze do wysokiej jakości przetwarzania owoców sezonowych.

Suszarnie spożywcze do wysokiej jakości przetwarzania owoców sezonowych.

Odkryj świat suszenia grzybów, owoców, warzyw, ziół i innych produktów spożywczych. Miej pod ręką zdrowe przekąski przez cały rok bez chemikaliów i konserwantów.

Jak wybrać ekspres do kawy?

Jak wybrać ekspres do kawy?

Zostań baristą w domowej kawiarni. Przygotuj kulinarne doznania dla swoich bliskich i przyjaciół. Wypróbuj także różne metody przygotowywania kawy.

Zgrzewarki próżniowe do dłuższego przechowywania świeżej żywności.

Zgrzewarki próżniowe do dłuższego przechowywania świeżej żywności.

Zachowaj naturalny kolor, zapach i smak potraw! Próżnia! Twoje jedzenie dłużej pozostaje świeże. Nawet pięć razy dłużej!

Jak wybrać zamrażarkę?

Jak wybrać zamrażarkę?

Regularnie zamrażasz duże ilości sezonowych owoców, warzyw, ryb lub mięsa? Wybierz najbardziej odpowiednią zamrażarkę do swoich potrzeb.

Jak wybrać zmywarkę?

Jak wybrać zmywarkę?

Czy wiesz, że jakikolwiek program w zmywarce zużywa mniej wody niż mycie ręczne?

Jak wybrać lodówkę?

Jak wybrać lodówkę?

Rozszerz świeży smak potraw, napojów i gotowanych posiłków. Przechowuj swoje zapasy w przejrzysty sposób i oszczędzaj czas na inne rodzinne zajęcia.

Jak oszczędzać energię elektryczną?

Jak oszczędzać energię elektryczną?

Zużycie energii elektrycznej stanowi istotną pozycję kosztową w budżecie rodzinnym.