Piece i piekarniki do pieczenia dla doskonałych doznań kulinarnych.Piece i piekarniki do pieczenia dla doskonałych doznań kulinarnych.
23.11.2022 | Gabinet

Piece i piekarniki do pieczenia dla doskonałych doznań kulinarnych.

Piece i piekarniki są niezbędnymi pomocnikami w kuchni do przygotowania smacznych, kolorowych i doskonale wypieczonych potraw.

Podstawowym wybranym przez Ciebie parametrem jest źródło energii i jej zużycie zgodnie z danymi na etykiecie energetycznej. Wybierz piece wolnostojące lub piekarniki do zabudowy . Gazowe, elektryczne lub kombinowane. Wybierz objętość piekarnika i jego wymiary w zależności od wielkości gospodarstwa domowego i liczby członków rodziny.

Wolisz domowe gotowanie i pieczenie? Lubisz eksperymentować? Zamień swój klasyczny piekarnik gazowy do pieczenia na nowoczesny piekarnik elektryczny. Uzyskaj wiele funkcji. W jednym urządzeniu możesz zintegrować pieczenie, podgrzewanie, grillowanie lub rozmrażanie . Technologia samooczyszczania za pomocą pary lub wysokiej temperatury zapewnia prostą konserwację. Korzyścią będzie również wentylator do wyciągania nieprzyjemnych zapachów z wnętrza piekarnika, specjalna emaliowana powierzchnia odporna na zabrudzenia, czy obróbka powierzchni chroniąca przed odciskami palców.Piece gazowe do pieczenia

Piece gazowe do pieczenia

Piece gazowe do pieczenia to standardowy wybór. Kuchenki gazowe to tańsza alternatywa, zwłaszcza w postaci urządzenia wolnostojącego z płytą gazową. Typowe są automatyczne zapłony palników po przekręceniu pokrętła i krótkim wciśnięciu. Funkcja bezpieczeństwa Stop Gas zatrzymuje dopływ gazu po zgaśnięciu palnika.

A może szukasz rustykalnego, nowoczesnego designu ze stali nierdzewnej lub stylowego pieca gazowego ze szkła ceramicznego? Z funkcją pieca na gorące powietrze, teleskopowym wysuwaniem rusztów , z termostatem, z drzwiami przeciw oparzeniami z potrójnego szkła bezpiecznego, otrzymujesz wysokiej jakości urządzenie. Zintegrowany grill elektryczny rozszerza możliwości gotowania.

  • niższa cena zakupu klasycznych kuchenek gazowych, mniejsze zużycie energii
  • dostępny tylko dolny palnik do ogrzewania gazowego nierówne źródło ciepła tylko od dołu możliwość palenia potraw gorsza regulacja i ustawienie żądanej temperatury mniej nowoczesne funkcje i inteligentne rozwiązania

Kuchenki gazowe

Piekarniki elektryczne do pieczenia

Piekarniki elektryczne do pieczenia

Piekarniki elektryczne to podstawowe wyposażenie kuchenek elektrycznych . Ogrzewanie dolne i górne jest typowe. Wentylatory do równomiernego pieczenia gorącym powietrzem są również standardem. Wysokiej jakości piekarniki elektryczne są uzupełnione o funkcję pieca konwekcyjnego do kontrolowanego wykorzystania pary podczas pieczenia. Użyj gorącej pary do soczystego pieczenia i grillowania. Zachowaj niezbędne składniki odżywcze i witaminy, precyzyjnie dostosowując temperaturę. Sprawdź temperaturę żywności za pomocą sond temperatury umieszczonych bezpośrednio w żywności. Korzystaj z przepisów na gotowanie metodą sous-vide.

Kombinowane piece na gorące powietrze z ogrzewaniem mikrofalowym rozszerzają inne możliwości przygotowywania potraw. Szukasz czegoś więcej? Połącz swój inteligentny dom ze sterowaniem inteligentnego piekarnika elektrycznego . Włącz podgrzewanie przez telefon komórkowy lub wybierz wstępnie ustawiony program pieczenia w polu przepisu.

  • grzanie dolne i górne równomierne rozprowadzanie ciepła możliwość funkcji piekarnika konwekcyjnego precyzyjne ustawienie i regulacja temperatury możliwość podgrzewania mikrofalami funkcja gotowania sous-vide 6-ty zmysł Inteligentne funkcje
  • wyższe wymagania dotyczące zużycia energii elektrycznej

Kuchenki elektryczne

Piece wolnostojące z piekarnikiem

Piece wolnostojące z piekarnikiem

Piece wolnostojące z piekarnikiem nadają się do mniejszych kuchni. Ich zakup i instalacja są zwykle tańsze. Ich piece na gorące powietrze w połączeniu z grillem są praktyczne. Piece na gorące powietrze nadają się również do suszenia owoców i ziół. Wybierz gazową, elektryczną lub mieszaną wersję piekarnika i powierzchni do gotowania. Dostępne są palniki gazowe, elektryczne płyty żeliwne, powierzchnie szklano-ceramiczne lub indukcyjne oraz ich kombinacje.

  • możliwość wyboru rodzaju płyty, możliwość łączenia gazu i prądu, możliwość przeniesienia kuchenki, akceptowalna cena zakupu
  • klasyczny design

Nowoczesne okapy do stylowej kuchni.


Piekarniki do zabudowy

Piekarniki do zabudowy

Wymiary mają kluczowe znaczenie dla piekarników do zabudowy w szafce kuchennej. Wybierz piekarnik gazowy lub elektryczny do zabudowy . Wybierz projekt urządzenia, odpowiednią szerokość, wysokość i głębokość. Najnowocześniejsze elektryczne piekarniki Smart wyposażone są w wiele funkcji. Ustaw minuty, oglądaj wybrane programy i parametry technologii 6 zmysłu na wyświetlaczu. Użyj piekarnika konwekcyjnego, rozmrażania lub ogrzewania mikrofalowego. Grilluj drób i mięso na rożnie. Ułatw sobie manipulowanie blachami do pieczenia, wysuwając ruszty teleskopowo. Uprość konserwację dzięki funkcjom samooczyszczania za pomocą pary. W trakcie pirolizy piec nagrzewa się do ok. 3 godz. 500°C i zanieczyszczenia są spalane na popiół. Drzwi ze szkła bezpiecznego z potrójnym przeszkleniem i chłodzeniem drzwi zapewniają bezpieczną obsługę. Zdobądź wygodny zestaw piekarnika i płyty grzejnej do zabudowy lub ich połączenie z innymi wbudowanymi sprzętami kuchennymi. Zdobądź mnóstwo akcesoriów do wygodnego gotowania i pieczenia.

  • szeroka gama wzorów od rustykalnych do ultranowoczesnych łatwiejsza konserwacja z funkcjami samooczyszczania szereg wstępnie ustawionych programów i funkcji sterowanych jednym przyciskiem zintegrowana inteligentna inteligencja
  • większe zużycie energii elektrycznej

Jak wybrać odpowiednią płytę?


Piekarniki do zabudowyTermometry kuchenneMiski do pieczeniaPieczenia

Mini piekarniki do pieczenia

Mini piekarniki do pieczenia

Mini piekarniki stołowe są idealne dla małych gospodarstw domowych, domków letniskowych i domków letniskowych. Zwykle są niedrogim rozwiązaniem z wieloma funkcjami. W standardzie piec na gorące powietrze z obrotowym rożnem grillowym. Oprócz pieczenia możesz również użyć podwójnej płyty do gotowania lub podgrzewania potraw. Już nie będziesz miał problemu z przygotowaniem chrupiącej pizzy, frytek czy grillowanego kurczaka. Ustaw temperaturę i minutnik. Niech piekarnik upiecze.

  • małe, kompaktowe wymiary, mniejsza waga, łatwość w przenoszeniu, korzystne połączenie pieczenia i gotowania, nadaje się również do suszenia owoców i ziół
  • mała objętość wewnętrzna większe zużycie energii płyt żeliwnych

Mini piekarniki

Przeczytaj także

Zrelaksuj się podczas uprawiania sportów zimowych.

Zrelaksuj się podczas uprawiania sportów zimowych.

Słowacja to piękny górzysty kraj z wieloma dobrze wyposażonymi ośrodkami zimowymi. Oferują wspaniałe warunki do wypoczynku i uprawiania sportu z doskonałymi warunkami śniegowymi.

Jak wybrać odpowiednią płytę?

Jak wybrać odpowiednią płytę?

Wyposaż swój nowoczesny dom w płytę ceramiczną lub bezpieczną płytę indukcyjną. Wypróbuj innowacyjne, przyjemne, łatwe gotowanie i wiele inteligentnych funkcji.

Jak leczyć samochód przed zimą?

Jak leczyć samochód przed zimą?

I nie zapomnij! Zbliża się jeszcze trudniejsza część roku! Mroźne zimowe warunki przetestują zachowanie i wygląd Twojego towarzysza podróży.

Nowoczesne okapy do stylowej kuchni.

Nowoczesne okapy do stylowej kuchni.

Czajniki instant dla miłośników herbaty i kawy.

Czajniki instant dla miłośników herbaty i kawy.

Czy jesteś miłośnikiem klasycznej kawy w puszce? Lubisz cieszyć się smakiem i aromatem herbat z całego świata? Nowoczesne gospodarstwo domowe nie może obejść się bez czajnika.

Suszarnie spożywcze do wysokiej jakości przetwarzania owoców sezonowych.

Suszarnie spożywcze do wysokiej jakości przetwarzania owoców sezonowych.

Odkryj świat suszenia grzybów, owoców, warzyw, ziół i innych produktów spożywczych. Miej pod ręką zdrowe przekąski przez cały rok bez chemikaliów i konserwantów.

Jak wybrać ekspres do kawy?

Jak wybrać ekspres do kawy?

Zostań baristą w domowej kawiarni. Przygotuj kulinarne doznania dla swoich bliskich i przyjaciół. Wypróbuj także różne metody przygotowywania kawy.

Zgrzewarki próżniowe do dłuższego przechowywania świeżej żywności.

Zgrzewarki próżniowe do dłuższego przechowywania świeżej żywności.

Zachowaj naturalny kolor, zapach i smak potraw! Próżnia! Twoje jedzenie dłużej pozostaje świeże. Nawet pięć razy dłużej!

Jak wybrać zamrażarkę?

Jak wybrać zamrażarkę?

Regularnie zamrażasz duże ilości sezonowych owoców, warzyw, ryb lub mięsa? Wybierz najbardziej odpowiednią zamrażarkę do swoich potrzeb.

Jak wybrać zmywarkę?

Jak wybrać zmywarkę?

Czy wiesz, że jakikolwiek program w zmywarce zużywa mniej wody niż mycie ręczne?

Jak wybrać lodówkę?

Jak wybrać lodówkę?

Rozszerz świeży smak potraw, napojów i gotowanych posiłków. Przechowuj swoje zapasy w przejrzysty sposób i oszczędzaj czas na inne rodzinne zajęcia.

Jak oszczędzać energię elektryczną?

Jak oszczędzać energię elektryczną?

Zużycie energii elektrycznej stanowi istotną pozycję kosztową w budżecie rodzinnym.