Zgrzewarki próżniowe do dłuższego przechowywania świeżej żywności.Zgrzewarki próżniowe do dłuższego przechowywania świeżej żywności.
18.11.2022 | Gabinet

Zgrzewarki próżniowe do dłuższego przechowywania świeżej żywności.

Gotujesz dla dużego gospodarstwa domowego? Potrzebujesz zamrażać lub przechowywać ugotowaną żywność, świeże owoce, warzywa lub mięso? Zachowuj się w kuchni jak profesjonalista. Zachowaj ich naturalny kolor, zapach i smak! Próżnia! Żywność dłużej pozostaje świeża . Nawet pięć razy dłużej! Do zamkniętego próżniowo opakowania nie przedostają się obce zapachy i bakterie. Jednocześnie zaoszczędzisz również dużo miejsca do przechowywania w lodówce lub zamrażarce.

Jak to zrobić? Przechowuj żywność w pojemniku próżniowym lub folii termokurczliwej. Użyj odkurzacza, aby odessać cały nadmiar powietrza. Folia termokurczliwa kopiuje kontury żywności i szczelnie ją owija. Uważaj na sygnalizację końca ssania. Zamknąć zawór podciśnieniowy . W przypadku zgrzewarki próżniowej ze zgrzewaniem folię należy zgrzewać ręcznie, inaczej proces zakończy się automatycznie. Otwór zostanie hermetycznie zamknięty. I gotowe. Zaletą żywności odkurzanej w workach jest ich mniejsza objętość i bardziej ekonomiczne przechowywanie.

Spróbuj sam, które produkty lepiej odkurzyć w solidnych pojemnikach i puszkach, a które w folii termokurczliwej. Bardzo delikatne potrawy lub jagody należy najpierw zamrozić, a następnie odkurzyć. Uchronisz je przed siniakami w twoich kieszeniach.Odkurzacze domowe

Odkurzacze domowe

Odkurzacze domowe nadają się do użytku okazjonalnego.

Wypróbuj pompy próżniowe . Są najtańszą alternatywą. Są używane ze specjalnymi puszkami lub torbami. Potrzebują trochę praktyki. Utworzone połączenia nie są najsilniejsze. Nadają się do krótkotrwałego przechowywania świeżej żywności.

Bardziej praktyczne są automatyczne maszyny próżniowe . Włóż koniec torby na zakupy do urządzenia zgodnie z instrukcją. Urządzenie automatycznie odsysa powietrze i zamyka worek. W przypadku zintegrowanego noża odetnij nadmiarową część worka i przechowaj.

Wybierz urządzenia w standardowej szerokości od 30 do 40 cm w zależności od szerokości torby lub folii.

Ważnym parametrem przy wyborze jest wydajność . Zobacz urządzenia z wystarczającą próżnią do wyciągu powietrza. W warunkach domowych w zakresie od 0,7 do 0,9 bara. Monitoruj również parametr prędkości zasysania powietrza. Wystarczy prędkość 12 l/min.

  • przystępne, mniejsze, kompaktowe wymiary, ręczna - impulsowa regulacja siły ssania i podciśnienia, bogata osprzęt próżniowy, tuby do słoików próżniowych, korki próżniowe do wina, pojemniki próżniowe do marynowania w próżni, dobry stosunek ceny do wydajności
  • spawanie klasyczne, mniejsza moc, mniej funkcji, wykonane z tańszych materiałów, niższa jakość obróbki, wyższa cena oryginalnych akcesoriów

Jak wybrać lodówkę?


Zestawy próżnioweWorki próżniowePojemniki próżniowe

Odkurzacze profesjonalne

Odkurzacze profesjonalne

Czy moc Twojego domowego odkurzacza nie wystarczy? Potrzebujesz mocniejszego, mocniejszego urządzenia? Zabezpiecz profesjonalny odkurzacz o najwyższej wydajności. Nadają się do częstego użytkowania oraz do pakowania dużych ilości żywności. Kontroluj ciśnienie w trybie delikatnego wyciągu powietrza do odkurzania delikatnych lub płynnych produktów spożywczych.

Pracuj nieprzerwanie ze zintegrowaną tacą na folię próżniową.

Wytnij wygodnie odkurzoną folię wysokiej jakości zintegrowanym nożem . Obróbka antypoślizgowa ułatwi obsługę.

Dzięki funkcji marynowania Twoje mięso będzie wyjątkowo szybko marynowane w próżni.

  • podwójny zgrzew, bardzo mocny zgrzew do płynnych produktów spożywczych, wysoka wydajność, odpowiedni do użytku komercyjnego, odpowiedni do odkurzania płynnych produktów spożywczych, miska do nadmiernej wilgoci, niższy poziom hałasu, monitorowanie temperatury wewnątrz woreczka lub puszki próżniowej, wyświetlacz do ustawiania parametrów i monitorowania temperatury, sterowanie dotykowe, konstrukcja ze stali nierdzewnej
  • wyższa cena zakupu

Jak wybrać zamrażarkę?


Rolki próżniowe

Zgrzewarki próżniowe do metody sous-vide

Zgrzewarki próżniowe do metody sous-vide

Lubisz nowoczesne metody gotowania?

W przypadku metody gourmet sous-vide potrawy przygotowujesz w próżni i łaźni wodnej w niskiej temperaturze przez długi czas.

Z łatwością przygotuj zdrowe i smaczne posiłki za pomocą odkurzacza i kuchenki lub garnka sous-vide . Gotuj jedzenie równomiernie i delikatnie. Ciesz się prawdziwym smakiem jedzenia we własnej kuchni.

Folie próżniowe do sous-vide są specjalnie zaprojektowane do gotowania, wytrzymują wysokie temperatury do 120°C.

  • Niskotemperaturowe gotowanie dla smakoszy automatyczne utrzymanie równomiernej temperatury nowoczesny design
  • dłuższy czas gotowania sous-vide

Rolki próżniowe

Przeczytaj także

Zrelaksuj się podczas uprawiania sportów zimowych.

Zrelaksuj się podczas uprawiania sportów zimowych.

Słowacja to piękny górzysty kraj z wieloma dobrze wyposażonymi ośrodkami zimowymi. Oferują wspaniałe warunki do wypoczynku i uprawiania sportu z doskonałymi warunkami śniegowymi.

Jak wybrać odpowiednią płytę?

Jak wybrać odpowiednią płytę?

Wyposaż swój nowoczesny dom w płytę ceramiczną lub bezpieczną płytę indukcyjną. Wypróbuj innowacyjne, przyjemne, łatwe gotowanie i wiele inteligentnych funkcji.

Jak leczyć samochód przed zimą?

Jak leczyć samochód przed zimą?

I nie zapomnij! Zbliża się jeszcze trudniejsza część roku! Mroźne zimowe warunki przetestują zachowanie i wygląd Twojego towarzysza podróży.

Piece i piekarniki do pieczenia dla doskonałych doznań kulinarnych.

Piece i piekarniki do pieczenia dla doskonałych doznań kulinarnych.

Piece i piekarniki są niezbędnymi pomocnikami w kuchni do przygotowania smacznych, kolorowych i doskonale wypieczonych potraw.

Nowoczesne okapy do stylowej kuchni.

Nowoczesne okapy do stylowej kuchni.

Czajniki instant dla miłośników herbaty i kawy.

Czajniki instant dla miłośników herbaty i kawy.

Czy jesteś miłośnikiem klasycznej kawy w puszce? Lubisz cieszyć się smakiem i aromatem herbat z całego świata? Nowoczesne gospodarstwo domowe nie może obejść się bez czajnika.

Suszarnie spożywcze do wysokiej jakości przetwarzania owoców sezonowych.

Suszarnie spożywcze do wysokiej jakości przetwarzania owoców sezonowych.

Odkryj świat suszenia grzybów, owoców, warzyw, ziół i innych produktów spożywczych. Miej pod ręką zdrowe przekąski przez cały rok bez chemikaliów i konserwantów.

Jak wybrać ekspres do kawy?

Jak wybrać ekspres do kawy?

Zostań baristą w domowej kawiarni. Przygotuj kulinarne doznania dla swoich bliskich i przyjaciół. Wypróbuj także różne metody przygotowywania kawy.

Jak wybrać zamrażarkę?

Jak wybrać zamrażarkę?

Regularnie zamrażasz duże ilości sezonowych owoców, warzyw, ryb lub mięsa? Wybierz najbardziej odpowiednią zamrażarkę do swoich potrzeb.

Jak wybrać zmywarkę?

Jak wybrać zmywarkę?

Czy wiesz, że jakikolwiek program w zmywarce zużywa mniej wody niż mycie ręczne?

Jak wybrać lodówkę?

Jak wybrać lodówkę?

Rozszerz świeży smak potraw, napojów i gotowanych posiłków. Przechowuj swoje zapasy w przejrzysty sposób i oszczędzaj czas na inne rodzinne zajęcia.

Jak oszczędzać energię elektryczną?

Jak oszczędzać energię elektryczną?

Zużycie energii elektrycznej stanowi istotną pozycję kosztową w budżecie rodzinnym.