ProWorld 3-częściowy zestaw walizek podróżnych

ProWorld 3-częściowy zestaw walizek podróżnych

ProWorld 3-częściowy zestaw walizek podróżnych

Najniższa cena w ciągu ostatnich 45 dni: 749,99 zł

Ceny i dostępność mogą zmieniać się kilka razy dziennie. Sprawdź aktualne dane bezpośrednio w e-sklepach. Wszystkie dostępne kolory i rozmiary znajdziesz bezpośrednio w e-sklepach.

ProWorld 3-częściowy zestaw walizek podróżnych - Opis produktu

Kompletny zestaw trzech walizek podróżnych w różnych rozmiarach na różne okazje. Są to wytrzymałe walizki podróżne z czterema cichymi kółkami i zamkiem szyfrowym TSA. Walizki wykonane są z wysokiej jakości wodoodpornego i wytrzymałego materiału o dobrej odporności na zarysowania. Walizki są wyposażone w elastyczny uchwyt na górze i z boku do przenoszenia w ręku. Skorupa walizki wykonana z utwardzonego plastiku ABS doskonale wytrzymuje upadki na ziemię lub większe obciążenia. Mała walizka spełnia definicję bagażu podręcznego i może być zabierana na pokład samolotu.Właściwości: materiał: utwardzony plastik ABS teleskopowa rączka główna duża kieszeń z dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym z blokadą wnętrze walizki wyposażone jest w elastyczne paski zabezpieczające zawartość samonastawne 4 kółka obracające się o 360°Wymiary: duża walizka: 49 x 28 x 72 cm średnia walizka: 42 x 25 x 61 cm walizka podręczna: 34 x 22 x 53 cm

Produkt ProWorld 3-częściowy zestaw walizek podróżnych należy do grupy produktów Zestawy walizek, można go znaleźć w sklepie 4home.pl.

Produkt ProWorld 3-częściowy zestaw walizek podróżnych ma przypisany kod EAN 8720573565479.

ProWorld 3-częściowy zestaw walizek podróżnych - parametry produktu

Kolorniebieski
KategoriaWalizki, Zestawy walizek
Sklep internetowy4home.pl
EAN8720573565479

ProWorld 3-częściowy zestaw walizek podróżnych - historia cen i dostępności

ProWorld 3-częściowy zestaw walizek podróżnych - inne ciekawe produkty

ProWorld 3-częściowy zestaw walizek podróżnych - jak znaleźć najlepszą ofertę?