Blumfeldt Arles, parasol ogrodowy, 300 x 300 cm, poliester, UPF 50+, wodoodporny, światło LED

Blumfeldt Arles, parasol ogrodowy, 300 x 300 cm, poliester, UPF 50+, wodoodporny, światło LED

Blumfeldt Arles, parasol ogrodowy, 300 x 300 cm, poliester, UPF 50+, wodoodporny, światło LED

Najniższa cena w ciągu ostatnich 60 dni: 2 419,90 zł

Ceny i dostępność mogą zmieniać się kilka razy dziennie. Sprawdź aktualne dane bezpośrednio w e-sklepach. Wszystkie dostępne kolory i rozmiary znajdziesz bezpośrednio w e-sklepach.

Blumfeldt Arles, parasol ogrodowy, 300 x 300 cm, poliester, UPF 50+, wodoodporny, światło LED - Opis produktu

Uniwersalny parasol przeciwsłoneczny! Parasol na wysięgniku Arles marki blumfeldt z możliwością swobodnego użytkowania zachwyca możliwością obrotu w zakresie 360°, dużą czaszą przeciwsłoneczną z ochroną UV 50+ i solidną aluminiową podstawą.Dzięki bezpiecznej podstawie Arles może obracać się swobodnie w zakresie 360° wokół własnej osi i zapewnia chłodzący cień przy zmiennym nasłonecznieniu nawet bez całkowitego przestawiania. Kwadratowy parasol przeciwsłoneczny z wodoodpornego poliestru z ochroną UV 50+ niezawodnie chroni przed lekkim deszczem i promieniowaniem UV. Solidna i lekka podstawa wykonana z aluminium z zabezpieczeniem przed rdzą nie tylko zachwyca wysoką stabilnością, ale także umożliwia łatwy transport całej konstrukcji. Dzięki inteligentnej konstrukcji na wysięgniku z korbą z tworzywa sztucznego i aluminiowym uchwytem korby parasol przeciwsłoneczny można błyskawicznie otworzyć lub zamknąć i dopasować 4-stopniowo do pożądanego kąta padania promieni słonecznych. Po zamknięciu można go przechowywać w sposób oszczędzający miejsce aż do momentu, gdy będzie ponownie potrzebny. Ponadto dołączona podstawa zapewnia przez cały czas stabilnośćParasol przeciwsłoneczny Arles marki blumfeldt jest również nastrojowym wzbogaceniem ogrodu i tarasu w nocy. Jego zintegrowane oświetlenie LED w siedmiu kolorach do wyboru nadaje kącikowi wypoczynkowemu nastrojowy klimat.Ciesz się przyjemnym chłodem w gorące letnie dni w ogrodzie, na balkonie lub na tarasie: parasol przeciwsłoneczny Arles marki blumfeldt wzbogaca codzienność o chwile relaksu.

Blumfeldt Arles, parasol ogrodowy, 300 x 300 cm, poliester, UPF 50+, wodoodporny, światło LED - historia cen i dostępności

Blumfeldt Arles, parasol ogrodowy, 300 x 300 cm, poliester, UPF 50+, wodoodporny, światło LED - inne ciekawe produkty

Blumfeldt Arles, parasol ogrodowy, 300 x 300 cm, poliester, UPF 50+, wodoodporny, światło LED - jak znaleźć najlepszą ofertę?