Szkoła wzywa!
06.09.2022 | Redakcja

Szkoła wzywa!

Wakacje się skończyły. Czas przygotować się do wypełniania obowiązków szkolnych . Każda szkoła zarekomenduje sprzęt szkolny zgodnie z własnym celem i specjalizacją. Twój wychowawca na pewno ma szczegółową listę.

Stwórz przyjemne środowisko do nauki dla swoich uczniów w domu. Biurko, krzesło i dobre oświetlenie to podstawa spokojnego przygotowania ucznia. Rosnące krzesło z podnóżkiem i rosnącym stołem stworzą oazę pracy dla Twojego dziecka w wieku szkolnym. Uzupełnij swój sprzęt szkolny . Pokaż wyjątkowość, indywidualność i styl swoich dzieci. Pomóż im wybrać własną kombinację kolorów i motyw. I z pewnością przydadzą się również podstawowe przybory szkolne i pomoce.Torby szkolne i plecaki

Torby szkolne i plecaki

Torby szkolne i plecaki szkolne towarzyszą Twojemu uczniowi przez cały okres nauki. Są niezbędną pomocą w wypełnianiu obowiązków studyjnych. Wszystkie przybory szkolne muszą się w nich zmieścić . Plecak szkolny jest bardziej odpowiedni dla uczniów szkół średnich i studentów.

Wysokiej jakości plecak wykonany z wodoodpornego materiału z pewnością spełnia wszystkie anatomiczne i ergonomiczne wymagania tornistra, ale jest również uzupełniony o osobną przegrodę na laptopa, tablet czy telefon komórkowy. Posiada uchwyt, gniazda słuchawkowe oraz boczne kieszenie na butelkę i przekąskę.

Oddanie kolorów i styl plecaków szkolnych jest odzwierciedleniem aktualnych trendów. Ich modele to głównie bajki, bohaterowie filmowi lub naturalne sceny. Jakie wymagania powinny spełniać wysokiej jakości tornistry i plecaki szkolne, aby stawiać pierwsze kroki w kierunku edukacji?

 • wykonany z wysokiej jakości ekologicznych materiałów odpornych na ścieranie
 • zapewniła równomierne rozłożenie ciężaru dzięki wewnętrznej organizacji folderów
 • anatomiczne kształtowanie i wentylacja podparcia pleców do noszenia na co dzień
 • ergonomiczny kształt i regulowane szelki
 • miękka wyściółka zapobiegająca wcinaniu się w ramię
 • wystarczająco dużo elementów odblaskowych
 • wysokiej jakości stałe mocowanie
 • boczne kieszenie na bidon i przekąskę
 • płaszcz przeciwdeszczowy chroniący przed deszczem i zanieczyszczeniami
 • duża gama kolorystyczna i wybór motywów podkreślających indywidualność dziecka
 • kółka i wysuwany uchwyt ułatwiający holowanie w drodze do szkoły

Zestawy szkolne

Zestawy szkolne

Stylowe szkolne zestawy podkreślają indywidualność i wyjątkowość każdego ucznia. Będzie ekskluzywnym przyjacielem, który ułatwi organizację pracy Twojego dziecka w szkole.

Podstawą jest trzyczęściowy zestaw. Zwykle zawiera tornister, kieszeń na buty i piórnik.

Pięcioczęściowy zestaw zawiera również torbę szkolną oraz tablice na zeszyty A4. Ośmioczęściowy zestaw zawiera tablice na notatniki A5, pudełko na przekąski, szkolny fartuch i butelkę do picia.

Oczywiście masz do dyspozycji również inne kombinacje, w tym torbę na laptopa, etui na tablet, telefony komórkowe, różne etui, breloki czy portfele.


Biurka

Biurka

Znajdź biurko, które odpowiada potrzebom Twojego ucznia. Istotą funkcjonalnego środowiska uczenia się jest duży obszar roboczy do przechowywania książek, zeszytów i pomocy.

Ustaw biurko tak, aby wpadające światło słoneczne nie tworzyło cienia podczas pisania.

Unikalne biurko do powiększania pozwoli Ci ustawić powierzchnię roboczą na żądaną wysokość w zależności od wieku ucznia.

Możesz także zmienić nachylenie biurka podczas pisania, rysowania, malowania lub czytania. Tylko prawidłowa postawa podczas siedzenia zagwarantuje zdrowy rozwój dziecka.

Odpowiednim dodatkiem do rosnącego stołu jest również rosnące krzesło z podnóżkiem.


BiurkaKontenery na kółkach

Krzesła

Krzesła

Wybierz odpowiednie krzesła do ciężkiej nauki, relaksu lub do gier komputerowych. Zapewnij dzieciom doskonały komfort .

Konstrukcja z kółkami ułatwia przenoszenie. Anatomiczne ukształtowanie krzesła, regulacja podparcia głowy, kręgosłupa i łokci to podstawa przy długim siedzeniu.

Ponadczasowy design i trwałe materiały to praktyczny wybór na cały okres studiów.


Krzesełka dla dzieci

Oświetlenie i lampy

Oświetlenie i lampy

Duża i dobrze oświetlona powierzchnia robocza to podstawa nauki bez szybkiego zmęczenia. Aby zapewnić dobre samopoczucie, uzupełnij pokój ucznia kilkoma światłami.

Chroń wzrok swoich dzieci przez długi czas. Oprócz oświetlenia centralnego dostępne są również energooszczędne lampy LED do stołu lub ściany. Zmniejsz zmęczenie oczu, zapewniając wystarczające oświetlenie powierzchni do pisania, czytania lub relaksujących gier na PC lub konsolach do gier.

Nie zapomnij o oświetleniu podczas oglądania filmów i słuchania ulubionej muzyki. Wysokiej jakości lampy charakteryzują się przełączaniem dotykowym, płynną regulacją jasności , obrotową i pochylaną głowicą czy gniazdem do ładowania telefonów komórkowych.

Spójrz i wybierz najbardziej odpowiednie lampy i lampy do swojego oświetlenia.

Jak oszczędzać energię elektryczną?


Małe lampyLampy stojąceLampy stołowe

Artykuły szkolne i pomoce

Artykuły szkolne i pomoce

Z pewnością przydadzą się również przybory szkolne i inne pomoce, bez których żaden uczeń ani uczeń nie może się obejść. Przy wyborze weź pod uwagę ergonomię dla użytkowników praworęcznych lub leworęcznych. Powinny idealnie pasować do dłoni, zapewniając wygodny chwyt i nie powinny się przesuwać podczas trzymania.

Długopisy i artykuły papiernicze

Długopisy i artykuły papiernicze

Sprawdź, jakiego rodzaju długopis i papeteria będzie potrzebować Twojemu uczniowi. Wybierz również zgodnie z preferencjami lewej lub prawej ręki podczas pisania i manipulowania.


Piórniki

Piórniki

Zeszyty szkolne są zawsze gotowe na wszystko, czego potrzebuje uczeń. Wyposażone są w wiele gumek do mocowania artykułów papierniczych i pomocniczych.

Są jedno- lub wielopiętrowe. Kolory i motywy są niemal nieograniczone i zazwyczaj łączone są z tornisterem.

Zadowolić ucznia piórnikiem z dużą przestrzenią do przechowywania i stylowym wyglądem.


Piórniki

Temperówki

Temperówki

Temperówka jest niezbędnym narzędziem podczas pisania lub rysowania ołówkami i kredkami. Tarki wysokiej jakości są wyposażone w system zabezpieczający przed oddzieleniem się ostrzy.

Tarki zawierają również pojemnik do zbierania odpadów z tarki. Wybierz temperówkę w dłoni, z przystawką stołową lub temperówkę elektryczną do łatwego i szybkiego ostrzenia ołówków.


Temperówki

Nożyce

Nożyce

Nie bój się wkładać w ręce dziecka wysokiej jakości nożyczek szkolnych. Nadają się do regularnego cięcia, a także do różnych technik artystycznych .

Posiadają ergonomicznie ukształtowaną rękojeść, zaokrągloną końcówkę oraz osłonę chroniącą przed skaleczeniem. Wybierz nożyczki przeznaczone dla praworęcznych lub leworęcznych użytkowników.

Można je ciąć prosto, ale także ozdobnie w kształcie fal lub trójkątów. Podstawą nożyczek jest wysokiej jakości stal nierdzewna zapewniająca ostre cięcie.


Nożyce

Narzędzia do malowania i rysowania

Narzędzia do malowania i rysowania

Wysokiej jakości kredki i kredki mają intensywne kolory, są ergonomicznie ukształtowane , z powierzchnią zapobiegającą ślizganiu się palców podczas chwytania. Już w młodym wieku pomagają w utrzymaniu prawidłowej postawy.

Są domyślnie wykorzystywane w edukacji artystycznej w szkołach

 • szkolne farby temperowe
 • szkolne akwarele
 • farby olejne
 • farby akrylowe
 • kredy

Zestawy kreatywne pełne są różnorodnych narzędzi do malowania i rysowania. Zazwyczaj zawierają kolorowe markery, kredki, akwarele, notes, kolorowanki, szablony, naklejki. Wszystko jest sprytnie przechowywane. Utrzymanie porządku na biurku będzie łatwe.


MarkeryAkwareleFarby akrylowe

Narzędzia do rysowania i geometrii

Narzędzia do rysowania i geometrii

Żaden uczeń nie może obejść się bez władcy. Szablony, kątomierze i linijki to podstawowe pomoce w rysowaniu i geometrii. Korzystaj z gotowych zestawów linijek i szablonów.

Kup wysokiej jakości kompasy dla przyszłego inżyniera. Rysuj, mierz odległość, rysuj obrazki.


Praktyczne pomoce i akcesoria

Praktyczne pomoce i akcesoria

Dzienniki i kalendarze szkolne są klasycznymi pomocami i są przeznaczone przede wszystkim dla starszych uczniów. Oprócz przejrzystego kalendarza mają też miejsce na grafik zajęć, na notatki, zawierają różnorodną przydatną wiedzę z nauk przyrodniczych, czy wielojęzyczne tłumaczenia słów. Nowoczesne kalendarze cyfrowe nie tylko wyświetlają datę i godzinę z funkcją alarmu, ale również posiadają zintegrowaną domową stację pogodową.

Tablice informacyjne i tablice magnetyczne są przydatną i praktyczną pomocą. Zapisuj notatki, rysunki, listy, szkice i zdjęcia szybko i wyraźnie.

Szybko i porządnie zaaranżuj miejsce na biurku. Przyborniki na biurko na drobiazgi oraz różnego rodzaju papierowe organizery nie zajmą dużo miejsca. Archiwizuj, sortuj, organizuj swoje obowiązki.

Lupy i mikroskopy

Lupy i mikroskopy

Lupy przeznaczonedo czytania miniaturowych tekstów lub do badania małych przedmiotów. Mają różne powiększenia, wybierz to, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Bardzo praktyczne są lupy, które zapewniają wolne ręce podczas długotrwałej pracy. Używaj lupy stołowej również jako standardowej lampy LED .

Zwykłe mikroskopy mają 20 do 30 razy większe powiększenie niż lupy. Przeznaczone są dla młodych odkrywców do odkrywania tajemniczego mikroświata. Nowoczesne mikroskopy cyfrowe można podłączyć do komputera PC . Zrób zdjęcia próbek lub detali swoich miniatur, zmierz ich wymiary. Umożliwiają również powiększenie od 300 do 900 razy.


Mikroskopy

Kalkulatory

Kalkulatory

Czy twoi uczniowie liczą dużo przykładów matematycznych? Daj im kalkulatory z podstawowymi lub złożonymi funkcjami obliczeniowymi. Zadbaj o środowisko i wybierz kalkulator z ładowaniem solarnym. Duży ekran graficzny lub dotykowy i dobra czytelność w słabych warunkach oświetleniowych to gwarancja jakości. Metalowe etui przedłuży żywotność Twojego kalkulatora w trudnych warunkach szkolnego plecaka.

  Czytniki książek, tablety, laptopy

  Czytniki książek, tablety, laptopy

  Czy twoje dzieci potrzebują dużo książek do nauki? Daj im wysokiej jakości czytnik e-booków. Daj im szkolną bibliotekę, w tym ulubione książki. Powiększanie szczegółów i ekran dotykowy do przeglądania nie stanowią już problemu. Pobierz setki książek przez WI-FI. Wysokiej jakości wodoodporne czytniki nie mają problemu nawet na zewnątrz. Tekst jest ostry i naturalny nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.
  Starsi studenci z pewnością nie mogą obejść się bez tabletu lub laptopa. Przygotuj się do nauki online. Zabezpiecz się na czas i wybierz odpowiednie urządzenie dla siebie i swojego dziecka o wystarczającej wydajności i rozmiarze.

  Przeczytaj także

  Opony zimowe do bezpiecznej jazdy po zimnych drogach

  Nie ma już chyba wątpliwości co do konieczności używania opon zimowych w trudnych warunkach klimatycznych zimy. Ogólnym zaleceniem jest zmiana opon na zimowe, jeśli temperatura otoczenia spadnie poniżej 7°C.

  Domowe piekarnie do przygotowywania świeżego chleba i ciastek

  Czy lubisz mieć świeżą, chrupiącą kromkę chleba lub ciepłe, pachnące ciasto na śniadanie? W takim razie zdecydowanie kup sobie małą domową piekarnię.

  Roboty kuchenne - niezawodni towarzysze gotowania i pieczenia

  Odkryj niezawodnego towarzysza codziennego lub okazjonalnego gotowania i pieczenia. Zostań kreatywnym szefem kuchni. Przygotuj dania z całego świata.

  Szybkowary do zdrowych posiłków, oszczędzające energię i czas

  Opanuj przygotowywanie ulubionych potraw w ułamku czasu. Zdrowe gotowanie na parze pod wyższym ciśnieniem znacznie skraca czas przygotowania, a tym samym oszczędza energię.

  Ekonomiczne telewizory dla każdego przez cały rok

  Nowoczesne odbiorniki telewizyjne to inteligentne, ekonomiczne urządzenia SMART dla każdego gospodarstwa domowego. Bogate funkcje, ultrapłaski ponadczasowy design, doskonały obraz i dźwięk predestynują je do codziennego użytku.

  Jogurtownice - pomocnicy wspierający naturalną odporność

  Przygotuj pyszne jogurty probiotyczne w domu z wysokiej jakości świeżych lub suszonych owoców. Uzyskaj wystarczającą odporność dzięki dobrym bakteriom, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania mikroflory jelitowej.

  Parownice do ubrań ułatwiające pielęgnację i dezynfekcję odzieży

  Para zmiękcza i prostuje włókna w tekstyliach, prostując w ten sposób pogniecione ubrania i fałdy. Jednocześnie skutecznie dezynfekuje tekstylia.

  Jak wybrać najlepszą kawę?

  Kawa to jeden z najstarszych i najpopularniejszych napojów pobudzających. To pyszny powód do spotkań z przyjaciółmi, przyjemnego relaksu i wypoczynku.

  Domowe wędzarnie dla naturalnej konserwacji i pełnego smaku wędlin

  Obok suszenia wędzenie jest najstarszą formą utrwalania żywności. Popularne masarnie i przetwórstwo mięsne to doskonała okazja do spotkań całej rodziny i przyjaciół.

  Mycie okien – wydajne i nowoczesne

  Mycie okien, luster, kabin prysznicowych czy różnych gładkich, błyszczących powierzchni w domu to często koszmar. Ale rób to sprawnie i nowocześnie.

  Zrelaksuj się podczas uprawiania sportów zimowych

  Słowacja to piękny górzysty kraj z wieloma dobrze wyposażonymi ośrodkami zimowymi. Oferują wspaniałe warunki do wypoczynku i uprawiania sportu z doskonałymi warunkami śniegowymi.

  Jak wybrać odpowiednią płytę?

  Wyposaż swój nowoczesny dom w płytę ceramiczną lub bezpieczną płytę indukcyjną. Wypróbuj innowacyjne, przyjemne, łatwe gotowanie i wiele inteligentnych funkcji.